Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke 2009 in 2010

Slovenska Bistrica, 11.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11198012Lovše NikPT20107.91
2709426Brecelj NejcKP20108.25
3839514Andželevski OstojMASS20108.30
479440Zabret NikAKR20108.31
5430Kovačič UrbanFLVSl20108.50

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1719427Kržič ŽigaKP20108.50
2749417Vlašič Vinke AntonioKP20108.54
31040Mihajlovič NejcPodSB20108.68
4699425Benkič JurijKP20108.75
5859540Živković ViktorMASS20108.93

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m, pionirji - 10 (2010)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11198012Lovše NikPT20107.95
2839514Andželevski OstojMASS20108.29
3709426Brecelj NejcKP20108.36
479440Zabret NikAKR20108.40
5430Kovačič UrbanFLVSl20108.48
61040Mihajlovič NejcPodSB20108.54
7749417Vlašič Vinke AntonioKP20108.59
7719427Kržič ŽigaKP20108.59
9699425Benkič JurijKP20108.76
10859540Živković ViktorMASS20108.83
11459524Dietinger AljošaKAŠ20108.88
12739542Ratoša IvanKP20109.04
13449459Borovinšek FilipKAŠ20109.09
141090Ramšak ŽigaPrebo20109.14
15509487Šehić DženanKAŠ20109.26
16469489Gorenak AnejKAŠ20109.65

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
179440Zabret NikAKR20108.40
2719427Kržič ŽigaKP20108.59
3859540Živković ViktorMASS20108.83
4469489Gorenak AnejKAŠ20109.65

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1430Kovačič UrbanFLVSl20108.48
21040Mihajlovič NejcPodSB20108.54
3739542Ratoša IvanKP20109.04
4509487Šehić DženanKAŠ20109.26

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1749417Vlašič Vinke AntonioKP20108.59
2699425Benkič JurijKP20108.76
3449459Borovinšek FilipKAŠ20109.09
41090Ramšak ŽigaPrebo20109.14

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m, pionirji - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11198012Lovše NikPT20107.95
2839514Andželevski OstojMASS20108.29
3709426Brecelj NejcKP20108.36
4459524Dietinger AljošaKAŠ20108.88