Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C

Ljubljana, 13.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DOLINŠEK ŽANA ŽAKLINZADOBROVA10.00586,0
200SANKOVIĆ ANEJAZALOG10.18567,0
300HANKIĆ ELAMKRPAN10.20553,0
400ČARMAN VERONIKABJAKCA10.20576,0
500MATEVŽIČ BAŠELJ NIKAZADOBROVA10.20579,0
600PIKALO HANAMKRPAN10.25569,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DOLINŠEK ŽANA ŽAKLINZADOBROVA10.18586,0
200MATEVŽIČ BAŠELJ NIKAZADOBROVA10.21579,0
300ČARMAN VERONIKABJAKCA10.22576,0
400PIKALO HANAMKRPAN10.25569,0
500SANKOVIĆ ANEJAZALOG10.26567,0
600HANKIĆ ELAMKRPAN10.32553,0
700ZAVODNIK LEASOSTRO10.35546,0
800DOMAZEN AMRANJARŠE10.48516,0
900LESKOVIC NELABJAKCA10.49514,0
1000LESAR TINKARAMKRPAN10.55501,0
1100NARTNIK NELIZADOBROVA10.57497,0
1200PEVEV ŽIDAN ŽANASOSTRO10.58495,0
1300DEMŠAR IRISBJAKCA10.62486,0
1400VODENIK VERONIKAMKRPAN10.72464,0
1500KIŠMETOVIĆ LANABJAKCA10.73462,0
1600ŠKERL LOTINJARŠE10.77454,0
1700NOVAK NIANJARŠE10.82443,0
1800LAMOVŠEK NADAZALOG10.90426,0
1900DOBROTA KAJAZADOBROVA11.00406,0
2000SVETEK MAŠABJAKCA11.00406,0
2100ABDIĆ LEJLAMKRPAN11.00406,0
2200BEGANOVIĆ LARANJARŠE11.13379,0
2300JUSUFOSKA ADELAZALOG11.33341,0
2400ŠTEFANIČ KRISTINAZALOG11.49312,0
00SMAJLOVIĆ ELAZALOGDNS0
00BERTALANIČ TISASOSTRODNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SANKOVIĆ ANEJAZALOG10.26567,0
200LESKOVIC NELABJAKCA10.49514,0
300LESAR TINKARAMKRPAN10.55501,0
400PEVEV ŽIDAN ŽANASOSTRO10.58495,0
500DOBROTA KAJAZADOBROVA11.00406,0
600BEGANOVIĆ LARANJARŠE11.13379,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KIŠMETOVIĆ LANABJAKCA10.73462,0
200ŠKERL LOTINJARŠE10.77454,0
300ABDIĆ LEJLAMKRPAN11.00406,0
400JUSUFOSKA ADELAZALOG11.33341,0
00BERTALANIČ TISASOSTRODNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MATEVŽIČ BAŠELJ NIKAZADOBROVA10.21579,0
200HANKIĆ ELAMKRPAN10.32553,0
300DOMAZEN AMRANJARŠE10.48516,0
400SVETEK MAŠABJAKCA11.00406,0
00SMAJLOVIĆ ELAZALOGDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ČARMAN VERONIKABJAKCA10.22576,0
200PIKALO HANAMKRPAN10.25569,0
300NARTNIK NELIZADOBROVA10.57497,0
400NOVAK NIANJARŠE10.82443,0
500ŠTEFANIČ KRISTINAZALOG11.49312,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DOLINŠEK ŽANA ŽAKLINZADOBROVA10.18586,0
200ZAVODNIK LEASOSTRO10.35546,0
300DEMŠAR IRISBJAKCA10.62486,0
400VODENIK VERONIKAMKRPAN10.72464,0
500LAMOVŠEK NADAZALOG10.90426,0