Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C

Ljubljana, 13.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JERANČIČ MATEJBJAKCA9.11741,0
200LJUBIČIĆ EGONBJAKCA9.23736,0
300KOROŠEC GALNJARŠE9.29675,0
400KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.37701,0
500ZULIĆ ANELMKRPAN9.40670,0
600ROBIČ ALJAŽSOSTRO9.64665,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JERANČIČ MATEJBJAKCA9.27741,0
200LJUBIČIĆ EGONBJAKCA9.29736,0
300KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.43701,0
400KOROŠEC GALNJARŠE9.54675,0
500ZULIĆ ANELMKRPAN9.56670,0
600ROBIČ ALJAŽSOSTRO9.58665,0
700KAKER ROKMKRPAN9.65648,0
800PAULIČ ALBERTNJARŠE9.66646,0
900VELAGIĆ EDINZALOG9.68641,0
1000PEROVŠEK TAJZALOG9.74627,0
1100VRATARIČ KLEMENSOSTRO9.80612,0
1200TRONTELJ JAKOBZADOBROVA9.83605,0
1300OBREZA NEOBJAKCA9.93582,0
1400KAZIĆ TANAINJARŠE9.94580,0
1500KNEŽEVIĆ NIKOLAZALOG9.98571,0
1600SMREKAR LOVROSOSTRO10.05554,0
1700KLEŠNIK MARKSOSTRO10.11541,0
1800OHNJEC BORZADOBROVA10.38483,0
1900BEZJAK ADRIANONJARŠE10.48462,0
2000JANČAR JANZADOBROVA10.48462,0
2100HADŽIĆ AMARZALOG10.54451,0
2200FLISAR ANŽEBJAKCA10.66427,0
2300LAVRINC TIMONZADOBROVA10.77406,0
2400BERČIČ TOMIZALOG10.91379,0
2500ČETKOVIĆ GALMKRPAN10.94374,0
00MARJETIČ DOMENBJAKCADNS0
00KERIĆ ALENNJARŠEDNS0
00HORVAT KRISTJANMKRPANDNS0
00NOVAK VALSOSTRODNS0
00HRASTAR MATICZADOBROVADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZULIĆ ANELMKRPAN9.56670,0
200PAULIČ ALBERTNJARŠE9.66646,0
300SMREKAR LOVROSOSTRO10.05554,0
400LAVRINC TIMONZADOBROVA10.77406,0
500BERČIČ TOMIZALOG10.91379,0
00NOVAK VALSOSTRODNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOROŠEC GALNJARŠE9.54675,0
200ROBIČ ALJAŽSOSTRO9.58665,0
300KAKER ROKMKRPAN9.65648,0
400TRONTELJ JAKOBZADOBROVA9.83605,0
500KNEŽEVIĆ NIKOLAZALOG9.98571,0
00MARJETIČ DOMENBJAKCADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUKAVICA BENJAMINMKRPAN9.43701,0
200VELAGIĆ EDINZALOG9.68641,0
300VRATARIČ KLEMENSOSTRO9.80612,0
400OBREZA NEOBJAKCA9.93582,0
500KAZIĆ TANAINJARŠE9.94580,0
600OHNJEC BORZADOBROVA10.38483,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JERANČIČ MATEJBJAKCA9.27741,0
200KLEŠNIK MARKSOSTRO10.11541,0
300BEZJAK ADRIANONJARŠE10.48462,0
400HADŽIĆ AMARZALOG10.54451,0
00HORVAT KRISTJANMKRPANDNS0
00HRASTAR MATICZADOBROVADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LJUBIČIĆ EGONBJAKCA9.29736,0
200PEROVŠEK TAJZALOG9.74627,0
300JANČAR JANZADOBROVA10.48462,0
400FLISAR ANŽEBJAKCA10.66427,0
500ČETKOVIĆ GALMKRPAN10.94374,0
00KERIĆ ALENNJARŠEDNS0