Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C

Ljubljana, 13.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VUČKO TAJABJAKCA8.70962,0
200HAMERŠAK NIKANJARŠE8.75955,0
300PETRIČ VITANJARŠE8.84974,0
400MATAK DEMIKAŠELJ8.89959,0
500ŠUBELJ TINKARASOSTRO9.06855,0
600GRUM PETRONIJEVIČ ZALAZADOBROVA9.08876,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETRIČ VITANJARŠE8.77974,0
200VUČKO TAJABJAKCA8.81962,0
300MATAK DEMIKAŠELJ8.82959,0
400HAMERŠAK NIKANJARŠE8.83955,0
500GRUM PETRONIJEVIČ ZALAZADOBROVA9.09876,0
600ŠUBELJ TINKARASOSTRO9.16855,0
700KRAMER KATARINAZADOBROVA9.16855,0
800ČORALIĆ KLARAZADOBROVA9.17853,0
900OSOJNIK LANAZALOG9.28821,0
1000IKANOVIĆ ALMAMKRPAN9.42782,0
1100BERTALANIČ TIASOSTRO9.48765,0
1200ŽAUCER EVAZALOG9.59737,0
1300KASTELIC MOJCASOSTRO9.60735,0
1400ŠPOLJAR MURATOVIĆ KAJABJAKCA9.64724,0
1500CANKAR ZOJAMKRPAN9.66719,0
1600STERLE LAIGNEL ANAISAZALOG9.72703,0
1700KUDUZOVIĆ LINAMKRPAN9.81679,0
1800LIKAR ZOJANJARŠE10.30557,0
00DELIĆ SARANJARŠEDNS0
00NOVAK ALINAPOLJEDNS0
00ŠUBELJ NEJASOSTRODNS0
00JOVANOVIČ NAJAZADOBROVADNS0
00ČEHIĆ TEASOSTRODNS0
00HASANIĆ LANAPOLJEDNS0
00KOLMANIČ KAROLINAPOLJEDNS0
00SIVKA DANAJANJARŠEDNS0
00FENDE VURUŠIČ AJDAZADOBROVADNS0
00FLISAR NIKAMKRPANDNS0
00GORNJEC HODNIK AJDAMKRPANDNS0
00STRLIČ LANAZALOGDNS0
00LAMOVŠEK MARIJAZALOGDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VUČKO TAJABJAKCA8.81962,0
200STERLE LAIGNEL ANAISAZALOG9.72703,0
00DELIĆ SARANJARŠEDNS0
00ČEHIĆ TEASOSTRODNS0
00FENDE VURUŠIČ AJDAZADOBROVADNS0
00FLISAR NIKAMKRPANDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠUBELJ TINKARASOSTRO9.16855,0
200ŠPOLJAR MURATOVIĆ KAJABJAKCA9.64724,0
00HASANIĆ LANAPOLJEDNS0
00JOVANOVIČ NAJAZADOBROVADNS0
00GORNJEC HODNIK AJDAMKRPANDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETRIČ VITANJARŠE8.77974,0
200MATAK DEMIKAŠELJ8.82959,0
300OSOJNIK LANAZALOG9.28821,0
400BERTALANIČ TIASOSTRO9.48765,0
00NOVAK ALINAPOLJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HAMERŠAK NIKANJARŠE8.83955,0
200GRUM PETRONIJEVIČ ZALAZADOBROVA9.09876,0
300KUDUZOVIĆ LINAMKRPAN9.81679,0
00STRLIČ LANAZALOGDNS0
00KOLMANIČ KAROLINAPOLJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ČORALIĆ KLARAZADOBROVA9.17853,0
200ŽAUCER EVAZALOG9.59737,0
300KASTELIC MOJCASOSTRO9.60735,0
400CANKAR ZOJAMKRPAN9.66719,0
00SIVKA DANAJANJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KRAMER KATARINAZADOBROVA9.16855,0
200IKANOVIĆ ALMAMKRPAN9.42782,0
300LIKAR ZOJANJARŠE10.30557,0
00ŠUBELJ NEJASOSTRODNS0
00LAMOVŠEK MARIJAZALOGDNS0