Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C

Ljubljana, 13.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.631170,0
200KONDIČ SAŠOSOSTRO7.801151,0
300GUBERAC NIKMKRPAN7.831119,0
400KRAKOVIĆ ARIJANPOLJE7.851142,0
500MARINOSKI MILOSHPOLJE7.951119,0
600MARIOSKI ANGELPOLJE7.991126,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.801170,0
200KONDIČ SAŠOSOSTRO7.861151,0
300KRAKOVIĆ ARIJANPOLJE7.891142,0
400MARIOSKI ANGELPOLJE7.941126,0
500GUBERAC NIKMKRPAN7.961119,0
600MARINOSKI MILOSHPOLJE7.961119,0
700LAJEVEC MATEJPOLJE8.051089,0
800GMAJNAR LUKAZADOBROVA8.181049,0
900MUJIĆ ADRIANZALOG8.211040,0
1000KVARTUH MAJZADOBROVA8.261024,0
1100KRŽIN TIMSOSTRO8.301012,0
1200ZINDOVIČ ŽAN LUKANJARŠE8.301012,0
1300PEKLAJ LANSOSTRO8.44971,0
1400BAJC TOMAŽPOLJE8.47962,0
1500HRČEK MARKZALOG8.52949,0
1600TERZINI EMILZALOG8.52949,0
1700NOVAK ROKKAŠELJ8.59929,0
1800ABDULKHAZIRET ALIMKRPAN8.60926,0
1900MEŠIĆ EMILMKRPAN8.76880,0
2000JERAJ BENJAMINMKRPAN8.80869,0
2100SISANJ GROŠELJ MARKNJARŠE8.80869,0
2200LIČINA DAIDSOSTRO8.82864,0
2300HOWLAND ALEXZADOBROVA9.15773,0
2400ZUHTIJA ALIĆZALOG9.60660,0
2500OKIČ EDNANZALOG9.71634,0
00GRAČAN JUREZADOBROVADNS0
00DE COSTER MIHAZADOBROVADNS0
00PEKLAJ LANSOSTRODNS0
00ZUPANČIČ FILIPNJARŠEDNS0
00TRILER ŽANNJARŠEDNS0
00PLAZNIK AARONNJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KONDIČ SAŠOSOSTRO7.861151,0
200LAJEVEC MATEJPOLJE8.051089,0
300ZINDOVIČ ŽAN LUKANJARŠE8.301012,0
400NOVAK ROKKAŠELJ8.59929,0
500OKIČ EDNANZALOG9.71634,0
00DE COSTER MIHAZADOBROVADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KRAKOVIĆ ARIJANPOLJE7.891142,0
200GMAJNAR LUKAZADOBROVA8.181049,0
300PEKLAJ LANSOSTRO8.44971,0
400MEŠIĆ EMILMKRPAN8.76880,0
00ZUPANČIČ FILIPNJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GUBERAC NIKMKRPAN7.961119,0
200BAJC TOMAŽPOLJE8.47962,0
300HRČEK MARKZALOG8.52949,0
400LIČINA DAIDSOSTRO8.82864,0
00TRILER ŽANNJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MARIOSKI ANGELPOLJE7.941126,0
200MUJIĆ ADRIANZALOG8.211040,0
300KVARTUH MAJZADOBROVA8.261024,0
400JERAJ BENJAMINMKRPAN8.80869,0
500SISANJ GROŠELJ MARKNJARŠE8.80869,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VIDMAR IVANJKO OSKARMKRPAN7.801170,0
200KRŽIN TIMSOSTRO8.301012,0
300TERZINI EMILZALOG8.52949,0
00GRAČAN JUREZADOBROVADNS0
00PLAZNIK AARONNJARŠEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MARINOSKI MILOSHPOLJE7.961119,0
200ABDULKHAZIRET ALIMKRPAN8.60926,0
300HOWLAND ALEXZADOBROVA9.15773,0
400ZUHTIJA ALIĆZALOG9.60660,0
00PEKLAJ LANSOSTRODNS0