Rezultati

Rezultati

Kronosov mednarodni atletski miting

Ljubljana, 11.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
100Klimov VasilyAUT20057.270,145
207046Rotar LukaKRO20057.600,165
307921Dolinar KlemenKRO20067.880,215
406138Jurca TimKRO20057.900,152
5017125Velkavrh ValMASS20067.980,182
605304Štajmec NikoPMB20068.150,221

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
100Klimov VasilyAUT20057.390,151
207046Rotar LukaKRO20057.630,156
306138Jurca TimKRO20057.880,132
407921Dolinar KlemenKRO20068.050,208
5017125Velkavrh ValMASS20068.070,154
605304Štajmec NikoPMB20068.080,177
708875Kiselič ČrtAAD20058.130,137
806189Gmajnar GalMASS20068.130,225
901821Kostrič MaksimKRO20068.150,165
1008586Laznik JanezKRO20068.150,168
1108034Meglič DavidMASS20058.200,156
1208915Kovač ČrtKRO20058.240,155
1309224Pramenko LanKRO20058.270,148
1408879*Lah FedjaAAD20038.390,179
1504746Salerno DanteKRO20058.480,211
1602254Turk JakobMASS20068.500,201
1709130Bergant UrbanMASS20058.630,171
1806933Očko JakaKRO20058.690,160
1909046Winter BorKRO20059.050,537
200413Jerič NejcOL20069.700,210
2108154Rotar Paušič TinKRO20059.990,277
08132Petrina SvenKRO2006DNS
05071Ogrinc ŽanPMB2006DNS
06847Macur AleksMASS2006DNS
05985Sterle Npvak RubenMASS2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
107046Rotar LukaKRO20057.630,156
205304Štajmec NikoPMB20068.080,177
309224Pramenko LanKRO20058.270,148
40413Jerič NejcOL20069.700,210
508154Rotar Paušič TinKRO20059.990,277
06847Macur AleksMASS2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
106138Jurca TimKRO20057.880,132
208915Kovač ČrtKRO20058.240,155
302254Turk JakobMASS20068.500,201
409046Winter BorKRO20059.050,537
05071Ogrinc ŽanPMB2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
107921Dolinar KlemenKRO20068.050,208
206189Gmajnar GalMASS20068.130,225
301821Kostrič MaksimKRO20068.150,165
408879*Lah FedjaAAD20038.390,179
08132Petrina SvenKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
108875Kiselič ČrtAAD20058.130,137
208586Laznik JanezKRO20068.150,168
304746Salerno DanteKRO20058.480,211
409130Bergant UrbanMASS20058.630,171
506933Očko JakaKRO20058.690,160

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
100Klimov VasilyAUT20057.390,151
2017125Velkavrh ValMASS20068.070,154
308034Meglič DavidMASS20058.200,156
05985Sterle Npvak RubenMASS2006DNS