Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALE

Velenje, 10.10.2019

SKUPNO - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1280VACIK EMAMPEČAR3:23.0932,0
280LEBAR PIASTIČNA3:24.0631,0
310LEBAN JEŽ GAJAFBTOL3:28.7930,0
450PEČNIK NINACENTNM3:29.5729,0
5210RENGEO LUCIJABELTINCI3:29.5928,0
6290TURČIN NINAPVMB3:29.7227,0
7260AVSEC JANJAGRMNM3:31.0526,0
860ERJAVEC KATARINABELTINCI3:31.8425,0
970MACEDONI MINADRSKA3:32.7424,0
10300FERLIN MARUŠAJDKRŠKO3:33.9223,0
11160SOVDAT GAJAFBTOL3:34.9722,0
1240EPŠEK LANAIIOŠSLG3:35.6721,0
13240COLNAR IVAŠENTJERNEJ3:36.2420,0
14120BENKO INADLAJDOV3:42.5819,0
1590JUDEŽ MANCAŠENTJERNEJ3:42.9318,0
16230ZAJC MINASTIČNA3:43.3717,0
17170SAJEVEC LARADOLTOP3:45.4616,0
18110KRISTAN EMAGRMNM3:46.9815,0
1930KRAMBERGER LARAPOLZELA3:48.5914,0
20190POTOČNIK LANAIIOŠSLG3:48.8213,0
21220ANDERLIČ LIZADRSKA3:49.0312,0
22150PRAZNIK NASTJAJDKRŠKO3:49.9711,0
2320FURTULA LANADOLTOP3:50.5910,0
24270KOVAČ KIMDLAJDOV3:50.929,0
25130SESEK INJAMPEČAR3:52.728,0
26250GRUDNIK KATJAKDKŠOŠ3:55.807,0
27100ANDREJC KATJAKDKŠOŠ4:04.606,0
28200PROSINEČKI ANJACENTNM4:11.405,0
29140BAJEC NEŽAPVMB4:13.594,0
30180GODINIČ ŠVABPOLZELA4:14.533,0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
180LEBAR PIASTIČNA3:24.0631,0
210LEBAN JEŽ GAJAFBTOL3:28.7930,0
350PEČNIK NINACENTNM3:29.5729,0
460ERJAVEC KATARINABELTINCI3:31.8425,0
570MACEDONI MINADRSKA3:32.7424,0
640EPŠEK LANAIIOŠSLG3:35.6721,0
7120BENKO INADLAJDOV3:42.5819,0
890JUDEŽ MANCAŠENTJERNEJ3:42.9318,0
9110KRISTAN EMAGRMNM3:46.9815,0
1030KRAMBERGER LARAPOLZELA3:48.5914,0
11150PRAZNIK NASTJAJDKRŠKO3:49.9711,0
1220FURTULA LANADOLTOP3:50.5910,0
13130SESEK INJAMPEČAR3:52.728,0
14100ANDREJC KATJAKDKŠOŠ4:04.606,0
15140BAJEC NEŽAPVMB4:13.594,0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1280VACIK EMAMPEČAR3:23.0932,0
2210RENGEO LUCIJABELTINCI3:29.5928,0
3290TURČIN NINAPVMB3:29.7227,0
4260AVSEC JANJAGRMNM3:31.0526,0
5300FERLIN MARUŠAJDKRŠKO3:33.9223,0
6160SOVDAT GAJAFBTOL3:34.9722,0
7240COLNAR IVAŠENTJERNEJ3:36.2420,0
8230ZAJC MINASTIČNA3:43.3717,0
9170SAJEVEC LARADOLTOP3:45.4616,0
10190POTOČNIK LANAIIOŠSLG3:48.8213,0
11220ANDERLIČ LIZADRSKA3:49.0312,0
12270KOVAČ KIMDLAJDOV3:50.929,0
13250GRUDNIK KATJAKDKŠOŠ3:55.807,0
14200PROSINEČKI ANJACENTNM4:11.405,0
15180GODINIČ ŠVABPOLZELA4:14.533,0