Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALE

Velenje, 10.10.2019

SKUPNO - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ROTAR LUKAMPEČAR39.0932,0
200PROŠT URBANIIOŠSLG39.3231,0
300PETKOVIČ SERGEJGRMNM39.4830,0
400VELEPIČ NEJCLAGROS39.6729,0
500BAVČAR PANTELIČ KRISTJANIOŠŽALEC41.8228,0
600GRABNAR TADEJŠENTJERNEJ41.9027,0
700CVELBAR ARNEŠENTJERNEJ42.1826,0
800ŽNUDERL JAN OLIVERGRADGONA42.5325,0
900JAVORNIK LEONSKSEVNICA42.8824,0
1000AVDIĆ DORJANSTIČNA42.9923,0
1100BENČINA ŽIGAGRMNM43.2522,0
1200ZAVIRŠEK KLEMENLAGROS43.3721,0
1300KOVAČ ČRTMPEČAR43.4320,0
1400VADJUNEC ROKMŠNG43.6419,0
1500MARKELJC DOMENDLAJDOV43.9518,0
1600GRUJIĆ NIKOLADLAJDOV44.2117,0
1700NOVAK GREGAIOŠŽALEC44.3516,0
1800ŠKRABAR SAMOJDKRŠKO45.1915,0
1900SKORNŠEK TIANKDKŠOŠ45.4114,0
2000SALETINGER TOSJAGRADGONA45.6213,0
2100KRŽAN LUKAJDKRŠKO45.8912,0
2200KOŠČAK GALSTIČNA46.4011,0
2300PLANINŠEC TEVŽIIOŠSLG46.4210,0
2400BITEŽNIK TILENMŠNG46.749,0
2500MEDVEŠEK NIKSKSEVNICA46.848,0
2600FRIŠ ŽANSLADKIVRH47.267,0
2700ŠTEFANIČ ENEJBREŽICE47.536,0
2800TONKLI ALEXKDKŠOŠ47.625,0
2900SLEMENŠEK TIMAAŠKERCA47.754,0
3000TURINEK ANDRAŽAAŠKERCA48.283,0
3100ROSTOHAR TIMOTEJBREŽICE49.582,0
3200PETEK JANSLADKIVRH50.281,0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ROTAR LUKAMPEČAR39.0932,0
200VELEPIČ NEJCLAGROS39.6729,0
300JAVORNIK LEONSKSEVNICA42.8824,0
400GRUJIĆ NIKOLADLAJDOV44.2117,0
500SALETINGER TOSJAGRADGONA45.6213,0
600PLANINŠEC TEVŽIIOŠSLG46.4210,0
700SLEMENŠEK TIMAAŠKERCA47.754,0
800ROSTOHAR TIMOTEJBREŽICE49.582,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BAVČAR PANTELIČ KRISTJANIOŠŽALEC41.8228,0
200CVELBAR ARNEŠENTJERNEJ42.1826,0
300AVDIĆ DORJANSTIČNA42.9923,0
400BENČINA ŽIGAGRMNM43.2522,0
500SKORNŠEK TIANKDKŠOŠ45.4114,0
600KRŽAN LUKAJDKRŠKO45.8912,0
700BITEŽNIK TILENMŠNG46.749,0
800FRIŠ ŽANSLADKIVRH47.267,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PROŠT URBANIIOŠSLG39.3231,0
200ŽNUDERL JAN OLIVERGRADGONA42.5325,0
300ZAVIRŠEK KLEMENLAGROS43.3721,0
400KOVAČ ČRTMPEČAR43.4320,0
500MARKELJC DOMENDLAJDOV43.9518,0
600MEDVEŠEK NIKSKSEVNICA46.848,0
700ŠTEFANIČ ENEJBREŽICE47.536,0
800TURINEK ANDRAŽAAŠKERCA48.283,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PETKOVIČ SERGEJGRMNM39.4830,0
200GRABNAR TADEJŠENTJERNEJ41.9027,0
300VADJUNEC ROKMŠNG43.6419,0
400NOVAK GREGAIOŠŽALEC44.3516,0
500ŠKRABAR SAMOJDKRŠKO45.1915,0
600KOŠČAK GALSTIČNA46.4011,0
700TONKLI ALEXKDKŠOŠ47.625,0
800PETEK JANSLADKIVRH50.281,0