Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALE

Velenje, 10.10.2019

SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠINKEC NIKAŠENTJERNEJ8.1432,0
200PETRUNA MANCAMPEČAR8.4631,0
300ZDOVC LARAPOLZELA8.4730,0
400KOMAR NELIKDKŠOŠ8.5629,0
500JANŽA KLARABELTINCI8.6128,0
600MARKOVIČ PETJADOLTOP8.6327,0
700MRVAR NAJASTIČNA8.6526,0
800FEIGEL MIADLAJDOV8.6725,0
900MEDICA LEAMPEČAR8.7324,0
1000OBRADOVIČ NASTJAJDKRŠKO8.7723,0
1100SMRTNIK NASTJAIIOŠSLG8.7822,0
1200AVBAR UHAN HELENADRSKA8.7921,0
1300TROHA NIKADLAJDOV8.7920,0
1400KERMAVT KOLENC KAROLINADRSKA8.8019,0
1500STROMMER TIAŠENTJERNEJ8.8218,0
1600FINK PIADOLTOP8.8517,0
1700TKALEC TEJABELTINCI9.0016,0
1800MOLAN KATJACENTNM9.0015,0
1900KAVŠEK MANCASTIČNA9.0614,0
2000ŽELJKO IRISGRMNM9.0713,0
2100ŠIŠKO KATJAGRMNM9.0812,0
2200UNUK VITAPVMB9.1711,0
2300ŠTAMFELJ TAJACENTNM9.2110,0
2400KAVČIČ ZELENJAK MARISAPVMB9.239,0
2500SREBOČAN TINKARAPOLZELA9.268,0
2600NAPOTNIK KARINKDKŠOŠ9.347,0
2700VOLARIČ JULIJAFBTOL9.376,0
2800POTOČNIK KRAJNC PIAIIOŠSLG9.435,0
2900CIMPRIČ ANJAFBTOL9.514,0
3000MAVER ŽANAJDKRŠKO9.523,0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: -0.6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠINKEC NIKAŠENTJERNEJ8.1432,0
200MRVAR NAJASTIČNA8.6526,0
300AVBAR UHAN HELENADRSKA8.7921,0
400TKALEC TEJABELTINCI9.0016,0
500ŠTAMFELJ TAJACENTNM9.2110,0
600NAPOTNIK KARINKDKŠOŠ9.347,0
700POTOČNIK KRAJNC PIAIIOŠSLG9.435,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: -0.5

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZDOVC LARAPOLZELA8.4730,0
200MEDICA LEAMPEČAR8.7324,0
300TROHA NIKADLAJDOV8.7920,0
400FINK PIADOLTOP8.8517,0
500ŠIŠKO KATJAGRMNM9.0812,0
600KAVČIČ ZELENJAK MARISAPVMB9.239,0
700CIMPRIČ ANJAFBTOL9.514,0
800MAVER ŽANAJDKRŠKO9.523,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: +0.3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOMAR NELIKDKŠOŠ8.5629,0
200JANŽA KLARABELTINCI8.6128,0
300SMRTNIK NASTJAIIOŠSLG8.7822,0
400KERMAVT KOLENC KAROLINADRSKA8.8019,0
500STROMMER TIAŠENTJERNEJ8.8218,0
600MOLAN KATJACENTNM9.0015,0
700KAVŠEK MANCASTIČNA9.0614,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke, veter: -0.3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETRUNA MANCAMPEČAR8.4631,0
200MARKOVIČ PETJADOLTOP8.6327,0
300FEIGEL MIADLAJDOV8.6725,0
400OBRADOVIČ NASTJAJDKRŠKO8.7723,0
500ŽELJKO IRISGRMNM9.0713,0
600UNUK VITAPVMB9.1711,0
700SREBOČAN TINKARAPOLZELA9.268,0
800VOLARIČ JULIJAFBTOL9.376,0