Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALE

Velenje, 10.10.2019

SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽELEZEN BLAŽGRADGONA7.8332,0
200BORŠTNIK VALLAGROS7.8331,0
300KODRIČ GALBREŽICE7.8430,0
400JARKOVIČ ENEJŠENTJERNEJ7.8629,0
500BARBIČ MATIJABREŽICE7.9128,0
600ISTENIČ LUKALAGROS7.9127,0
700ZUPANČIČ JANŠENTJERNEJ7.9326,0
800BEGANOVIĆ EDINSTIČNA7.9625,0
900DUBRIČ SANJINJDKRŠKO8.0324,0
1000QENAJ VALTONIOŠŽALEC8.0823,0
1100AVDIĆ ELMIRKDKŠOŠ8.0922,0
1200RADOVIČEVIČ MARKGRMNM8.1121,0
1300MUTAVČIĆ LUKAMŠNG8.1820,0
1400SVENŠEK JAKAGRADGONA8.1819,0
1500FRIŠ NINOSLADKIVRH8.2118,0
1600CESAREC LEONAAŠKERCA8.2317,0
1700KREČIČ TOMDLAJDOV8.2416,0
1800SORŠAK MIHAIIOŠSLG8.2415,0
1900JESENK GAŠPERIOŠŽALEC8.2614,0
2000MARINŠEK ROKKDKŠOŠ8.2913,0
2100IMERAJ EDMUNDGRMNM8.3012,0
2200MOTORE NAJJDKRŠKO8.3111,0
2300EMINOVIĆ AJIDDLAJDOV8.3810,0
2400ZAVODNIK NEJCSTIČNA8.449,0
2500MEŽA MAKSAAŠKERCA8.608,0
2600MUTAVČIĆ JANMŠNG8.657,0
2700ŠUNTA SVENSKSEVNICA8.796,0
2800SELIŠKAR JUREMPEČAR8.875,0
2900POPELAR MARKOSKSEVNICA8.944,0
3000ŠIPEK ALEXSLADKIVRH8.963,0
3100NAGLIČ VALIIOŠSLG9.112,0
3200CEDILNIK JANMPEČAR9.271,0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: +0.7

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BORŠTNIK VALLAGROS7.8331,0
200BARBIČ MATIJABREŽICE7.9128,0
300SVENŠEK JAKAGRADGONA8.1819,0
400FRIŠ NINOSLADKIVRH8.2118,0
500CESAREC LEONAAŠKERCA8.2317,0
600EMINOVIĆ AJIDDLAJDOV8.3810,0
700ŠUNTA SVENSKSEVNICA8.796,0
800NAGLIČ VALIIOŠSLG9.112,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: -0.4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JARKOVIČ ENEJŠENTJERNEJ7.8629,0
200BEGANOVIĆ EDINSTIČNA7.9625,0
300DUBRIČ SANJINJDKRŠKO8.0324,0
400AVDIĆ ELMIRKDKŠOŠ8.0922,0
500JESENK GAŠPERIOŠŽALEC8.2614,0
600IMERAJ EDMUNDGRMNM8.3012,0
700MUTAVČIĆ JANMŠNG8.657,0
800SELIŠKAR JUREMPEČAR8.875,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: -0.4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽELEZEN BLAŽGRADGONA7.8332,0
200KODRIČ GALBREŽICE7.8430,0
300ISTENIČ LUKALAGROS7.9127,0
400KREČIČ TOMDLAJDOV8.2416,0
500SORŠAK MIHAIIOŠSLG8.2415,0
600MEŽA MAKSAAŠKERCA8.608,0
700POPELAR MARKOSKSEVNICA8.944,0
800ŠIPEK ALEXSLADKIVRH8.963,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: -0.6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZUPANČIČ JANŠENTJERNEJ7.9326,0
200QENAJ VALTONIOŠŽALEC8.0823,0
300RADOVIČEVIČ MARKGRMNM8.1121,0
400MUTAVČIĆ LUKAMŠNG8.1820,0
500MARINŠEK ROKKDKŠOŠ8.2913,0
600MOTORE NAJJDKRŠKO8.3111,0
700ZAVODNIK NEJCSTIČNA8.449,0
800CEDILNIK JANMPEČAR9.271,0