Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D

Ljubljana, 4.10.2019

SKUPNO - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100JURCA TIMVIČ42.361048,0
200ZDRAVKOVIČ LEONVIČ43.321006,0
300ZGONC MAJOKOVAČIČ43.361004,0
400ARH MATICVRHOVCI44.01976,0
500ŠTIH MATEVŽSPŠIŠKA44.11971,0
600PAJEK LUKA ALJAŽVODMAT44.43957,0
700PETRIČ ŽIGAVIČ44.71945,0
800JOSIFOVIČ EMILKOSEZE45.07930,0
900MIHELIČ BLAŽTRNOVO45.30920,0
1000LJUBIJANKIĆ BELMINOKOVAČIČ45.45914,0
1100JELNIKAR ENEJKOSEZE45.93894,0
1200DONKO ZAJEC LOVROKOSEZE46.23881,0
1300VRLIČ ERIK FILIPTČUFAR46.25881,0
1400HAMULIČ DENISTRNOVO46.41874,0
1500SAVSKI BELATČUFAR46.50870,0
1600KRIVEC MATEJTČUFAR46.79858,0
1700JESENKO MATEJVRHOVCI47.42833,0
1800VIDIC TOMMŠUŠTARŠIČ47.97810,0
1900ČERNJAK LEON SVITSPŠIŠKA48.37794,0
2000LIČINA NAAYOKOVAČIČ50.40715,0
2100ZUPANČIČ ALJAŽVRHOVCI51.52673,0
2200MIDŽAN EDISPŠIŠKA52.17648,0
2300ŠTEMBAL KRISTJANASUSTAR52.97619,0
2400SEVER ANDREJASUSTAR53.85587,0
00ŽNIDARŠIČ MAKSPRULEDNS0
00SRNDOVIĆ SERGEJPRULEDNS0
00MAHMUTOVIĆ ALENPRULEDNS0
00MARUŠIČ MAKSIMILJANMŠUŠTARŠIČDNS0
00KRANJC GALMŠUŠTARŠIČDNS0
00VULIĆ ARNESPŠIŠKADNS0
00BELEC POŽENEL GABERKOSEZEDNS0
00PEN MARKSPŠIŠKADNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100JURCA TIMVIČ42.361048,0
200JOSIFOVIČ EMILKOSEZE45.07930,0
300LJUBIJANKIĆ BELMINOKOVAČIČ45.45914,0
400VRLIČ ERIK FILIPTČUFAR46.25881,0
500JESENKO MATEJVRHOVCI47.42833,0
600ČERNJAK LEON SVITSPŠIŠKA48.37794,0
700SEVER ANDREJASUSTAR53.85587,0
00ŽNIDARŠIČ MAKSPRULEDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ZDRAVKOVIČ LEONVIČ43.321006,0
200ARH MATICVRHOVCI44.01976,0
300DONKO ZAJEC LOVROKOSEZE46.23881,0
400KRIVEC MATEJTČUFAR46.79858,0
500LIČINA NAAYOKOVAČIČ50.40715,0
00MAHMUTOVIĆ ALENPRULEDNS0
00KRANJC GALMŠUŠTARŠIČDNS0
00PEN MARKSPŠIŠKADNS0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PAJEK LUKA ALJAŽVODMAT44.43957,0
200PETRIČ ŽIGAVIČ44.71945,0
300JELNIKAR ENEJKOSEZE45.93894,0
400SAVSKI BELATČUFAR46.50870,0
500MIDŽAN EDISPŠIŠKA52.17648,0
600ŠTEMBAL KRISTJANASUSTAR52.97619,0
00SRNDOVIĆ SERGEJPRULEDNS0
00MARUŠIČ MAKSIMILJANMŠUŠTARŠIČDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ZGONC MAJOKOVAČIČ43.361004,0
200ŠTIH MATEVŽSPŠIŠKA44.11971,0
300MIHELIČ BLAŽTRNOVO45.30920,0
400HAMULIČ DENISTRNOVO46.41874,0
500VIDIC TOMMŠUŠTARŠIČ47.97810,0
600ZUPANČIČ ALJAŽVRHOVCI51.52673,0
00BELEC POŽENEL GABERKOSEZEDNS0
00VULIĆ ARNESPŠIŠKADNS0