Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D

Ljubljana, 4.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROVAN JAROŠVRHOVCI7.831148,0
200DREMELJ ŽIGATČUFAR8.131030,0
300LAMPRECHT MAXIMSPŠIŠKA8.171092,0
400JANŠA LUKAKOSEZE8.231049,0
500NOVAK DOMENMŠUŠTARŠIČ8.341009,0
600CVETKOVIČ MARKTČUFAR8.391012,0
700BERNARD MATICVIČ8.39985,0
800MEGLIČ DAVIDKOSEZE8.41965,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROVAN JAROŠVRHOVCI7.871148,0
100BORŠTNIK VALLAGROS7.8332,0
200JARKOVIČ ENEJŠENTJERNEJ7.8631,0
200LAMPRECHT MAXIMSPŠIŠKA8.041092,0
300JANŠA LUKAKOSEZE8.181049,0
300BARBIČ MATIJABREŽICE7.9130,0
400BEGANOVIĆ EDINSTIČNA7.9629,0
400DREMELJ ŽIGATČUFAR8.241030,0
500CVETKOVIČ MARKTČUFAR8.301012,0
500DUBRIČ SANJINJDKRŠKO8.0328,0
600NOVAK DOMENMŠUŠTARŠIČ8.311009,0
600AVDIĆ ELMIRKDKŠOŠ8.0927,0
700SVENŠEK JAKAGRADGONA8.1826,0
700BERNARD MATICVIČ8.39985,0
800MEGLIČ DAVIDKOSEZE8.46965,0
800FRIŠ NINOSLADKIVRH8.2125,0
900CESAREC LEONAAŠKERCA8.2324,0
900TODOROVIČ TEODORMŠUŠTARŠIČ8.52949,0
1000ZUPAN MATICASUSTAR8.53946,0
1000JESENK GAŠPERIOŠŽALEC8.2623,0
1100IMERAJ EDMUNDGRMNM8.3022,0
1100GADŽIJEV TIMOKOVAČIČ8.53946,0
1200EMINOVIĆ AJIDDLAJDOV8.3821,0
1200MUSTAFOVSKI KENANSPŠIŠKA8.55940,0
1300MUTAVČIĆ JANMŠNG8.6520,0
1300SUPANČIČ NEJCMŠUŠTARŠIČ8.71895,0
1400BAHOVEC TIMTRNOVO8.72892,0
1400ŠUNTA SVENSKSEVNICA8.7919,0
1500SELIŠKAR JUREMPEČAR8.8718,0
1500YISI LUISKOSEZE8.82864,0
1600MÜLLER MAJTČUFAR8.83861,0
1600NAGLIČ VALIIOŠSLG9.1117,0
1700TURK JAKOBPOLJANE8.88847,0
1800DEKLEVA STAŠOKOVAČIČ8.91839,0
1900IMERI ASLLANSPŠIŠKA9.01810,0
2000KALAN DOMENTRNOVO9.04802,0
2100JANEŽIČ KLEMENVODMAT9.39711,0
2200ČERNIČ KOLŠEK ALJAŽVODMAT9.39711,0
2300GROŠELJ ADRIANTČUFAR9.47691,0
2400NIKIĆ DENISVODMAT9.56670,0
2500PANGERŠIČ PATRIKVODMAT9.70636,0
2600PEČJAK JAKOBVRHOVCI10.27506,0
00ŠTRAVS ŽIGAVIČDNF0
00KRAMBERGER ROKOKOSEZEDNS0
00LAZNIK JANEZVIČDNS0
00JANČIČ ANDRAŽSPŠIŠKADNS0
00SVETEK ZGONEC TIMONSPŠIŠKADNS0
00PODLESNIK JAKOBPRULEDNS0
00VILFAN TADIĆ LANPRULEDNS0
00BRECL TIMPRULEDNS0
00VELIĆ KENANSPŠIŠKADNS0
00ŽITNIK ŽANOKOVAČIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: +0.7

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DREMELJ ŽIGATČUFAR8.241030,0
100BORŠTNIK VALLAGROS7.8332,0
200BARBIČ MATIJABREŽICE7.9130,0
200NOVAK DOMENMŠUŠTARŠIČ8.311009,0
300ZUPAN MATICASUSTAR8.53946,0
300SVENŠEK JAKAGRADGONA8.1826,0
400FRIŠ NINOSLADKIVRH8.2125,0
400BAHOVEC TIMTRNOVO8.72892,0
500NIKIĆ DENISVODMAT9.56670,0
500CESAREC LEONAAŠKERCA8.2324,0
600EMINOVIĆ AJIDDLAJDOV8.3821,0
700ŠUNTA SVENSKSEVNICA8.7919,0
800NAGLIČ VALIIOŠSLG9.1117,0
00ŽITNIK ŽANOKOVAČIČDNS0
00SVETEK ZGONEC TIMONSPŠIŠKADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci, veter: -0.4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LAMPRECHT MAXIMSPŠIŠKA8.041092,0
100JARKOVIČ ENEJŠENTJERNEJ7.8631,0
200BEGANOVIĆ EDINSTIČNA7.9629,0
200GADŽIJEV TIMOKOVAČIČ8.53946,0
300MÜLLER MAJTČUFAR8.83861,0
300DUBRIČ SANJINJDKRŠKO8.0328,0
400AVDIĆ ELMIRKDKŠOŠ8.0927,0
400PEČJAK JAKOBVRHOVCI10.27506,0
500JESENK GAŠPERIOŠŽALEC8.2623,0
600IMERAJ EDMUNDGRMNM8.3022,0
700MUTAVČIĆ JANMŠNG8.6520,0
800SELIŠKAR JUREMPEČAR8.8718,0
00ŠTRAVS ŽIGAVIČDNF0
00KRAMBERGER ROKOKOSEZEDNS0
00PODLESNIK JAKOBPRULEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JANŠA LUKAKOSEZE8.181049,0
200CVETKOVIČ MARKTČUFAR8.301012,0
300SUPANČIČ NEJCMŠUŠTARŠIČ8.71895,0
400JANEŽIČ KLEMENVODMAT9.39711,0
00JANČIČ ANDRAŽSPŠIŠKADNS0
00LAZNIK JANEZVIČDNS0
00VILFAN TADIĆ LANPRULEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROVAN JAROŠVRHOVCI7.871148,0
200MEGLIČ DAVIDKOSEZE8.46965,0
300DEKLEVA STAŠOKOVAČIČ8.91839,0
400KALAN DOMENTRNOVO9.04802,0
500ČERNIČ KOLŠEK ALJAŽVODMAT9.39711,0
00VELIĆ KENANSPŠIŠKADNS0
00BRECL TIMPRULEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BERNARD MATICVIČ8.39985,0
200TODOROVIČ TEODORMŠUŠTARŠIČ8.52949,0
300MUSTAFOVSKI KENANSPŠIŠKA8.55940,0
400YISI LUISKOSEZE8.82864,0
500TURK JAKOBPOLJANE8.88847,0
600IMERI ASLLANSPŠIŠKA9.01810,0
700GROŠELJ ADRIANTČUFAR9.47691,0
800PANGERŠIČ PATRIKVODMAT9.70636,0