Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina D

Ljubljana, 4.10.2019

SKUPNO - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK46.94979,0
200PETELIN NEŽAVIČ49.72861,0
300ZOBAVNIK ULAVODMAT50.51829,0
400LAVRIČ LUNAVRHOVCI51.89774,0
500MEDVED MANCAVRHOVCI52.46751,0
600BERNOT BRINAMŠUŠTARŠIČ53.13725,0
700KOŠAK TAJAVIČ53.31718,0
800OBLAK IZAKOSEZE53.67705,0
900ERŽEN ZINAKOSEZE53.81699,0
1000ZBAŠNIK ANAVIČ53.93695,0
1100PUREBER KLARASPŠIŠKA54.93657,0
1200NOVAK URŠATRNOVO55.47637,0
1300KOCJANČIČ LUCIJATČUFAR55.77626,0
1400LUKAN ANAOKOVAČIČ56.30607,0
1500PODVRŠIČ ZALAOKOVAČIČ57.06580,0
1600RODIČ TINKARAMVRHOVNIK57.33570,0
1700KRIŽAN PIA ZALASPŠIŠKA57.74556,0
1800HORVAT VESNATČUFAR58.43532,0
1900MOČILER LORENAMŠUŠTARŠIČ58.69523,0
2000LENARČIČ ANA LINAOKOVAČIČ58.96514,0
2100ŽURGA KAJAVODMAT59.90483,0
2200DIRNBEK ŽIVATČUFAR1:01.12443,0
2300LOVŠE ALJATRNOVO1:01.88418,0
2400ŽIVANOVIČ ANAMŠUŠTARŠIČ1:03.60365,0
2500RELJIČ NATALIJAKOSEZE1:04.73331,0
2600KOČAR KATJUŠAMVRHOVNIK1:05.18318,0
00ZUPANČIČ ZOJAASUSTARDNS0
00SVETLIN MATEJAASUSTARDNS0
00ZUPANČIČ PREVOLŠEK ZOJAPRULEDNS0
00KUCLER ANAVRHOVCIDNS0
00MARENČE EVAMŠUŠTARŠIČDNS0
00RATAJ BRICELJ IVANAPRULEDNS0
00DIRNBEK LUCIJAPRULEDNS0
00KOGOVŠEK HANAASUSTARDNS0
00KODERMAC LARASPŠIŠKADNS0
00GREBLO KLARAMŠUŠTARŠIČDNS0
00DUŠA MONIKATRNOVODNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PUREBER KLARASPŠIŠKA54.93657,0
200NOVAK URŠATRNOVO55.47637,0
300RODIČ TINKARAMVRHOVNIK57.33570,0
400ŽURGA KAJAVODMAT59.90483,0
00GREBLO KLARAMŠUŠTARŠIČDNS0
00KOGOVŠEK HANAASUSTARDNS0
00RATAJ BRICELJ IVANAPRULEDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100MEDVED MANCAVRHOVCI52.46751,0
200ZBAŠNIK ANAVIČ53.93695,0
300LUKAN ANAOKOVAČIČ56.30607,0
400KRIŽAN PIA ZALASPŠIŠKA57.74556,0
500MOČILER LORENAMŠUŠTARŠIČ58.69523,0
600LOVŠE ALJATRNOVO1:01.88418,0
700KOČAR KATJUŠAMVRHOVNIK1:05.18318,0
00ZUPANČIČ ZOJAASUSTARDNS0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PETELIN NEŽAVIČ49.72861,0
200ZOBAVNIK ULAVODMAT50.51829,0
300BERNOT BRINAMŠUŠTARŠIČ53.13725,0
400OBLAK IZAKOSEZE53.67705,0
500KOCJANČIČ LUCIJATČUFAR55.77626,0
600PODVRŠIČ ZALAOKOVAČIČ57.06580,0
00KODERMAC LARASPŠIŠKADNS0
00SVETLIN MATEJAASUSTARDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100FERFOLJA NEŽAMVRHOVNIK46.94979,0
200ERŽEN ZINAKOSEZE53.81699,0
300HORVAT VESNATČUFAR58.43532,0
400ŽIVANOVIČ ANAMŠUŠTARŠIČ1:03.60365,0
00DIRNBEK LUCIJAPRULEDNS0
00KUCLER ANAVRHOVCIDNS0
00DUŠA MONIKATRNOVODNS0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100LAVRIČ LUNAVRHOVCI51.89774,0
200KOŠAK TAJAVIČ53.31718,0
300LENARČIČ ANA LINAOKOVAČIČ58.96514,0
400DIRNBEK ŽIVATČUFAR1:01.12443,0
500RELJIČ NATALIJAKOSEZE1:04.73331,0
00MARENČE EVAMŠUŠTARŠIČDNS0
00ZUPANČIČ PREVOLŠEK ZOJAPRULEDNS0