Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ Koroške v atletiki

Slovenj Gradec, 3.10.2019

SKUPNO - Krogla, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LUŽNIK NUŠAIIOŠSLG11.681078,0
200KOTNIK ALJAŠMARTNOSLG8.11765,0
300RAZGORŠEK NINAKJRAVNE7.78732,0
400URŠEJ TEAMISLINJA7.78732,0
500SIMEUNOVIĆ IVANAFGPREV7.77731,0
600SINREIH KAJAIIOŠSLG7.75729,0
700ŠTINJEK TEAMISLINJA7.18672,0
800SLEMENIK ANA ROBERTAIIOŠSLG6.78632,0
900SKRIVARNIK TJAŠAIOŠSLG6.40592,0
1000ČEPIN ELAPVRAVNE6.27578,0
1100SEKEREŠ ALMAKJRAVNE6.16567,0
1200OŠLOVNIK ŠPEGELJ LANAŠMARTNOSLG6.15565,0
1300KRESNIK NASTJAKJRAVNE6.14564,0
1400VELCL ŽIVAPODGORJE5.97546,0
1500HOVNIK TIJANAFGPREV5.94543,0
1600GORENŠEK LAVRAPODGORJE5.30473,0
1700PAĆNIK LEAMISLINJA5.14455,0
1800PETRIČEVIČ NIKAIOŠSLG3.85308,0
00PLEUNIK MAJAŠMARTNOSLGDNS0
00HOJNIK TONJAFGPREVDNS0
00KOVAČ NIKAIOŠSLGDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
010.9211.1711.6811.56
06.587.367.098.11
07.017.077.687.78
06.236.437.786.55
07.557.717.777.45
07.677.756.69X
0X7.187.07X
06.765.986.78X
05.895.996.406.37
06.046.02X6.27
05.785.976.165.96
0X6.155.685.56
05.49X6.066.14
05.465.625.975.62
05.94XX5.10
0X5.30XX
05.144.52X4.79
0XX3.213.85
0
0
0