Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ Koroške v atletiki

Slovenj Gradec, 3.10.2019

SKUPNO - Krogla, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GUČE TIMOTEJIIOŠSLG12.061030,0
200KERT TOMAŽFGPREV9.88835,0
300KOLETNIK KLEMENMISLINJA8.98748,0
400POPIČ GAŠPERŠMARTNOSLG8.83733,0
500DONIK JAKAFGPREV8.65715,0
600DONIK LUKAFGPREV8.55705,0
700POTOČNIK KLEMENIIOŠSLG8.40690,0
800PLANTEV MATEVŽŠMARTNOSLG8.24673,0
900ČAPELNIK ANŽEKJRAVNE8.24673,0
1000HANŽEKOVIČ LEONŠMARTNOSLG8.10659,0
1100BENKO ENEJIOŠSLG7.81629,0
1200HUSIĆ AHMEDKJRAVNE7.26570,0
1300SLEMENIK VITOIOŠSLG6.52490,0
1400ERJAVEC LADOPODGORJE5.72399,0
1500ROŠER FLORIJANPODGORJE5.71398,0
1600PODMENIK MATICPODGORJE5.64390,0
00VRABIČ MARTINKJRAVNEDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
011.6711.3712.0611.66
09.849.889.489.31
08.548.988.938.98
08.837.077.597.83
08.118.658.558.10
08.558.487.608.05
08.198.407.92X
08.247.267.618.09
07.47X7.558.24
08.107.868.107.38
07.257.607.797.81
07.007.266.97X
06.216.526.326.41
05.645.135.725.70
05.055.125.265.71
05.195.374.315.64
0