Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Nova Gorica, 3.10.2019

SKUPNO - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ŽGUR TINKARADBVIPAVA44.151103,0
200KRŽIŠNIK NIKADLAJDOV45.081061,0
300BRUN ALJAFENG46.141014,0
400FRAS ZOJADLAJDOV46.58994,0
500BREMEC ZALAŠEMPAS49.53869,0
600KLANČIČ LEJAMŠNG49.80858,0
700SOVDAT GAJAFBTOL49.82857,0
800ŠTRANCAR PIA LARAŠTURJE50.43832,0
900PAVLETIČ SARAMŠNG50.60825,0
1000POTOČNIK LINA8TALCEV50.91813,0
1100BRANKOVIČ MANCADOBRAVLJE50.95811,0
1200KOŠUTA NIKKIFBTOL51.82776,0
1300ČUJEC ALINAFBTOL51.88774,0
1400VDOVČ PETRADBVIPAVA52.07767,0
1500PELOZ NATALIJAMŠNG52.31757,0
1600VRČON NAJADLAJDOV52.40754,0
1700BERGINC NUŠASGKOB53.06728,0
1800LISJAK PIJAIRŠEMP53.10726,0
1900PAHOR ŽIVAMIREN53.66705,0
2000SLOMIĆ JASMINAŠTURJE53.78700,0
2100KURALT ZALA8TALCEV53.82699,0
2200ĐURAKOVIĆ AMRADOBRAVLJE53.97693,0
2300BREŠČAK ŽANAŠTURJE55.37641,0
2400KALANJ NENASGKOB55.50636,0
2500KOBAL LEADOBRAVLJE55.57634,0
2600MENARD PIAMIREN56.69593,0
2700GORKIČ MAJAIRŠEMP56.82589,0
2800KOVAČEVIĆ SARAIRŠEMP57.41568,0
2900KORDIĆ AJLAFENG57.94549,0
00FRANČEŠKIN KERSTINMIRENDNS0
00KRIŽMAN MAJA8TALCEVDNS0
00SARDOČ MIŠADBVIPAVADNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ŠTRANCAR PIA LARAŠTURJE50.43832,0
200KOŠUTA NIKKIFBTOL51.82776,0
300VDOVČ PETRADBVIPAVA52.07767,0
400BERGINC NUŠASGKOB53.06728,0
500KURALT ZALA8TALCEV53.82699,0
600KOBAL LEADOBRAVLJE55.57634,0
700MENARD PIAMIREN56.69593,0
800GORKIČ MAJAIRŠEMP56.82589,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100SOVDAT GAJAFBTOL49.82857,0
200POTOČNIK LINA8TALCEV50.91813,0
300BRANKOVIČ MANCADOBRAVLJE50.95811,0
400PELOZ NATALIJAMŠNG52.31757,0
500VRČON NAJADLAJDOV52.40754,0
600BREŠČAK ŽANAŠTURJE55.37641,0
700KALANJ NENASGKOB55.50636,0
800KOVAČEVIĆ SARAIRŠEMP57.41568,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100FRAS ZOJADLAJDOV46.58994,0
200KLANČIČ LEJAMŠNG49.80858,0
300ČUJEC ALINAFBTOL51.88774,0
400SLOMIĆ JASMINAŠTURJE53.78700,0
500KORDIĆ AJLAFENG57.94549,0
00FRANČEŠKIN KERSTINMIRENDNS0
00KRIŽMAN MAJA8TALCEVDNS0
00SARDOČ MIŠADBVIPAVADNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ŽGUR TINKARADBVIPAVA44.151103,0
200KRŽIŠNIK NIKADLAJDOV45.081061,0
300BRUN ALJAFENG46.141014,0
400BREMEC ZALAŠEMPAS49.53869,0
500PAVLETIČ SARAMŠNG50.60825,0
600LISJAK PIJAIRŠEMP53.10726,0
700PAHOR ŽIVAMIREN53.66705,0
800ĐURAKOVIĆ AMRADOBRAVLJE53.97693,0