Rezultati

Rezultati

Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletiki

Nova Gorica, 3.10.2019

SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FEIGEL MIADLAJDOV8.72989,0
200GREGORIČ EMADOBRAVLJE8.77974,0
300KODELJA JANADBVIPAVA8.82959,0
400SODNIK ANAMIREN8.83955,0
500CEKET JUTRAŠTURJE8.89937,0
600VUK ZALAFENG8.91931,0
700ŠKRLJ MILAŠTURJE8.92928,0
800TROHA NIKADLAJDOV9.02896,0
900JERONČIČ NEJAFBTOL9.11870,0
1000BRIC SARASGKOB9.11870,0
1100ASSAL ASJAIRŠEMP9.13864,0
1200RUDOLF MARJETA8TALCEV9.13864,0
1300SREBRNIČ TEJAMŠNG9.16855,0
1400VOLARIČ JULIJAFBTOL9.18850,0
1500LAVRENČIČ TINKARADBVIPAVA9.20844,0
1600JEJČIČ AJDADOBRAVLJE9.21841,0
1700PANJAN MANCA8TALCEV9.23835,0
1800PEJAKIČ LANADOBRAVLJE9.23835,0
1900FRANČEŠKIN KERSTINMIREN9.29818,0
2000CIMPRIČ ANJAFBTOL9.36799,0
2100PADOVANI LARAIRŠEMP9.38793,0
2200VOVK KARINDLAJDOV9.47768,0
2300TERPIN KLARASGKOB9.69711,0
2400PERŠIČ LARISAMŠNG9.78687,0
2500UŠAJ KRISTINAČEPOVAN10.20581,0
00KOMAC TAJAMŠNGDNF0
00GORKIČ ZARJAIRŠEMPDNS0
00ILJAZOSKA MEDINAŠEMPASDNS0
00KRAVANJA TADEJAČEPOVANDNS0
00MENARD ALJA8TALCEVDNS0
00GORUP ANAŠTURJEDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KODELJA JANADBVIPAVA8.82959,0
200VOLARIČ JULIJAFBTOL9.18850,0
300PANJAN MANCA8TALCEV9.23835,0
400FRANČEŠKIN KERSTINMIREN9.29818,0
500VOVK KARINDLAJDOV9.47768,0
600TERPIN KLARASGKOB9.69711,0
00GORKIČ ZARJAIRŠEMPDNS0
00GORUP ANAŠTURJEDNS0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TROHA NIKADLAJDOV9.02896,0
200JERONČIČ NEJAFBTOL9.11870,0
300ASSAL ASJAIRŠEMP9.13864,0
400JEJČIČ AJDADOBRAVLJE9.21841,0
500PERŠIČ LARISAMŠNG9.78687,0
600UŠAJ KRISTINAČEPOVAN10.20581,0
00ILJAZOSKA MEDINAŠEMPASDNS0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100CEKET JUTRAŠTURJE8.89937,0
200BRIC SARASGKOB9.11870,0
300SREBRNIČ TEJAMŠNG9.16855,0
400LAVRENČIČ TINKARADBVIPAVA9.20844,0
500PEJAKIČ LANADOBRAVLJE9.23835,0
600CIMPRIČ ANJAFBTOL9.36799,0
700PADOVANI LARAIRŠEMP9.38793,0
00MENARD ALJA8TALCEVDNS0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FEIGEL MIADLAJDOV8.72989,0
200GREGORIČ EMADOBRAVLJE8.77974,0
300SODNIK ANAMIREN8.83955,0
400VUK ZALAFENG8.91931,0
500ŠKRLJ MILAŠTURJE8.92928,0
600RUDOLF MARJETA8TALCEV9.13864,0
00KOMAC TAJAMŠNGDNF0
00KRAVANJA TADEJAČEPOVANDNS0