Rezultati

Rezultati

Atletska olimpiada

Slovenska Bistrica, 3.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VEILGUNI JANAČMAKOLE7.99
200ADAN BOŠTJANAISPOLSKA8.11
300PODVRŠNIK GAŠPERPODREDSLB8.37
400POSTERŽIN JAKAAISPOLSKA8.45
500KOTNIK MATEJAISPOLSKA8.52
600LANEJ BAKŠIČ2OŠSLB8.64

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VEILGUNI JANAČMAKOLE8.08
200ADAN BOŠTJANAISPOLSKA8.09
300PODVRŠNIK GAŠPERPODREDSLB8.34
400POSTERŽIN JAKAAISPOLSKA8.41
500KOTNIK MATEJAISPOLSKA8.42
600LANEJ BAKŠIČ2OŠSLB8.53
700LESKOVAR GALKKPOLJČANE8.68
800KUMER MARCELAISPOLSKA8.68
900TOPOLŠEK ŽILJENAČMAKOLE8.71
1000RIBIČ EMIRPODREDSLB8.80
1100MERLAK RENATOPODREDSLB8.89
1200PUČNIK LUKAGŠLAPOR8.96
1300MESARIČ LANAČMAKOLE8.99
1400KAVČIČ LANPODREDSLB9.06
1500ROT BLAŽPODREDSLB9.08
1600JEVSTINEK LANPODREDSLB9.17
1700KOROŠEC ALEKSPODREDSLB9.18
1800HVALEC NIKPODREDSLB9.22
1900TKAVC ANDRAŽPODREDSLB9.30
2000MARKOČ TIMPODREDSLB9.40
2100JAKA KOPJPČREŠ9.41
2200BOHAK ŽANKKPOLJČANE9.48
2300STUPAN ROKGŠLAPOR9.51
2400MATIJA ČELIGJPČREŠ9.66
00STUPAN ROKGŠLAPORDNS
00FIFER ANEJPODREDSLBDNS
00SIMON VODOVNIKPBOPLOTDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100KOTNIK MATEJAISPOLSKA8.42
200LANEJ BAKŠIČ2OŠSLB8.53
300MERLAK RENATOPODREDSLB8.89
400MARKOČ TIMPODREDSLB9.40
500JAKA KOPJPČREŠ9.41
600STUPAN ROKGŠLAPOR9.51

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100VEILGUNI JANAČMAKOLE8.08
200PODVRŠNIK GAŠPERPODREDSLB8.34
300POSTERŽIN JAKAAISPOLSKA8.41
400LESKOVAR GALKKPOLJČANE8.68
00STUPAN ROKGŠLAPORDNS
00FIFER ANEJPODREDSLBDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100KUMER MARCELAISPOLSKA8.68
200TOPOLŠEK ŽILJENAČMAKOLE8.71
300RIBIČ EMIRPODREDSLB8.80
400TKAVC ANDRAŽPODREDSLB9.30
500MATIJA ČELIGJPČREŠ9.66
00SIMON VODOVNIKPBOPLOTDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ADAN BOŠTJANAISPOLSKA8.09
200PUČNIK LUKAGŠLAPOR8.96
300MESARIČ LANAČMAKOLE8.99
400KAVČIČ LANPODREDSLB9.06
500KOROŠEC ALEKSPODREDSLB9.18
600BOHAK ŽANKKPOLJČANE9.48

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ROT BLAŽPODREDSLB9.08
200JEVSTINEK LANPODREDSLB9.17
300HVALEC NIKPODREDSLB9.22