Rezultati

Rezultati

Atletska olimpiada

Slovenska Bistrica, 3.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100IRŠIČ TJAŠPODREDSLB8.81
200MARK BEČIROVIČ NOVAK2OŠSLB8.86
300GAJŠEK NIKKKPOLJČANE9.02
400GAŠPER RAKJPČREŠ9.04
500TOMAC LUKAAISPOLSKA9.17
600SHALA QAZIMPODREDSLB9.21

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100IRŠIČ TJAŠPODREDSLB8.87
200MARK BEČIROVIČ NOVAK2OŠSLB9.13
300GAJŠEK NIKKKPOLJČANE9.18
400SHALA QAZIMPODREDSLB9.18
500TOMAC LUKAAISPOLSKA9.26
600GAŠPER RAKJPČREŠ9.32
700HREN BLAŽJPČREŠ9.35
800JURE KOPJPČREŠ9.46
900SKRBIŠ ANEJGŠLAPOR9.48
1000KNEŽEVIČ MARK PODREDSLB9.50
1100HORVAT RIFETPODREDSLB9.54
1200DOMADENIK ŽERJAV ŽIGAPODREDSLB9.58
1300TJAŠ PLIBERŠEKKEBELJ9.72
1400ROMIH NIKPODREDSLB9.75
1500VANČEK LUKAGŠLAPOR9.81
1600NINO STERNAD2OŠSLB9.82
1700DIJAR LATIFI2OŠSLB9.86
1800ŽAN LUKA CVAHTE2OŠSLB9.91
1900NIK KNEZJPČREŠ9.95
2000ANEJ RAZBORŠEK2OŠSLB9.98
2100PIKO ANDRAŽKKPOLJČANE10.00
2200ENEJ KRHLANKOJPČREŠ10.09
2300LUKIČ LUGARIČ TAIPODREDSLB10.22
2400NIK MEŽNAR2OŠSLB10.43
2500NIK ZUPANČIČ2OŠSLB10.45
2600DEJAN PAVLETIČ2OŠSLB10.49
2700NIK VINTERJPČREŠ10.51
2800NEJC ŽNIDARKO2OŠSLB10.80
2900GABER POLANEC2OŠSLB10.82
3000KOTNIK MARVINAČMAKOLE10.86
3100KEGL LOVROAČMAKOLE10.87
3200FLORI SHALA2OŠSLB11.02
3300PIVEC ŽIGAKKPOLJČANE11.24
3400JAŠA GOŠNJAK2OŠSLB11.31
3500NEJC JERŠIČ2OŠSLB12.03
00FILIP VODOVNIKPBOPLOTDNS
00KOTNIK MITJAAISPOLSKADNS
00MATIC SLAPNIČAR2OŠSLBDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100SHALA QAZIMPODREDSLB9.18
200HREN BLAŽJPČREŠ9.35
300ENEJ KRHLANKOJPČREŠ10.09
400NIK MEŽNAR2OŠSLB10.43
500NEJC ŽNIDARKO2OŠSLB10.80
00KOTNIK MITJAAISPOLSKADNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ANEJ RAZBORŠEK2OŠSLB9.98
200LUKIČ LUGARIČ TAIPODREDSLB10.22
300NIK VINTERJPČREŠ10.51
400KEGL LOVROAČMAKOLE10.87
500JAŠA GOŠNJAK2OŠSLB11.31
00FILIP VODOVNIKPBOPLOTDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100TOMAC LUKAAISPOLSKA9.26
200ROMIH NIKPODREDSLB9.75
300NINO STERNAD2OŠSLB9.82
400ŽAN LUKA CVAHTE2OŠSLB9.91
500NIK KNEZJPČREŠ9.95

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100HORVAT RIFETPODREDSLB9.54
200TJAŠ PLIBERŠEKKEBELJ9.72
300VANČEK LUKAGŠLAPOR9.81
400DIJAR LATIFI2OŠSLB9.86
500FLORI SHALA2OŠSLB11.02

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100MARK BEČIROVIČ NOVAK2OŠSLB9.13
200JURE KOPJPČREŠ9.46
300KNEŽEVIČ MARK PODREDSLB9.50
400PIKO ANDRAŽKKPOLJČANE10.00
500GABER POLANEC2OŠSLB10.82

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100GAJŠEK NIKKKPOLJČANE9.18
200SKRBIŠ ANEJGŠLAPOR9.48
300DOMADENIK ŽERJAV ŽIGAPODREDSLB9.58
400NIK ZUPANČIČ2OŠSLB10.45
500NEJC JERŠIČ2OŠSLB12.03

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100IRŠIČ TJAŠPODREDSLB8.87
200GAŠPER RAKJPČREŠ9.32
300DEJAN PAVLETIČ2OŠSLB10.49
400KOTNIK MARVINAČMAKOLE10.86
500PIVEC ŽIGAKKPOLJČANE11.24
00MATIC SLAPNIČAR2OŠSLBDNS