Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STROJAN GREGORLEDINA5.671052,0
200KRAKOVIĆ ARIJANPOLJE5.551025,0
300SAITO HARUKIDKUMAR4.89875,0
400KRAŠEVEC LUKABJAKCA4.87871,0
500JURKOVIČ VASJADKUMAR4.85866,0
600JOSIPOVIĆ LUKABJAKCA4.85866,0
700JANEŽIČ FILIPSOSTRO4.75843,0
800PARADŽIK TIAMZADOBROVA4.65820,0
900SLAPNIK MOŠKRIČ IZAKSOSTRO4.64818,0
1000MUHAMEDAGIĆ TAJDKUMAR4.58804,0
1100DE COSTER MIHAZADOBROVA4.56800,0
1200ŠABIĆ JANKAŠELJ4.54795,0
1300MARJETIČ ŽANBJAKCA4.50786,0
1400ZGONEC GAŠPERKAŠELJ4.48782,0
1500ŠABANAJ ERROLMKRPAN4.16708,0
1600HASANIĆ TARIKPOLJE4.12699,0
1700BAJREKTAREVIĆ DAVIDNFUŽINE4.10694,0
1800GRM ENEJVKRAIGHER4.02676,0
1900KONČINA AŽBEVKRAIGHER3.94657,0
2000ILIČIČ KRISTJANZADOBROVA3.84634,0
2100PIGNAR TIAN LANLEDINA3.77618,0
2200VESTER BLAŽVKRAIGHER3.54564,0
2300BRIC ALEKSEJNFUŽINE3.53562,0
2400HODŽIČ ENISMKRPAN3.40531,0
2500ŠESEK MARKZALOG3.36522,0
2600ŠKOFIC MAKSKDKAJUHA3.30508,0
2700ALJANČIČ ANŽEZALOG3.12466,0
00MARINOSKI MILOSHPOLJEDNS0
00ČEHIĆ ADELNFUŽINEDNS0
00OMERČEVIĆ EDITKDKAJUHADNS0
00ČATER TIMER JANEZ PETERLEDINADNS0
00JELIČIĆ TEODORMKRPANDNS0
00VITAMVAS DAVIDKETTEMURNDNS0
00MANFREDA MALOVRH ŽANKETTEMURNDNS0
00OMEROVIĆ DEJVIDKAŠELJDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
0XX5.67
05.465.555.12
04.814.894.64
04.874.103.88
04.574.854.64
04.144.104.85
04.754.454.65
04.014.414.65
04.554.644.54
04.434.584.03
04.214.56X
04.164.544.23
04.504.224.15
04.483.994.11
04.164.003.98
04.124.054.04
04.102.663.75
04.024.024.02
03.453.943.83
03.84X3.84
03.773.683.51
0X3.54X
03.53X3.31
03.40XX
02.903.362.85
0X3.302.72
03.122.80X
0
0
0
0
0
0
0
0