Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

SKUPNO - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VUČKO TAJABJAKCA47.84940,0
200PERDAN MANCANFUŽINE48.17926,0
300ŠUBELJ TINKARASOSTRO48.59908,0
400KRAMER KATARINAZADOBROVA49.25881,0
500ROBIDA EMAKAŠELJ49.34877,0
600STRLIČ LANAZALOG50.54828,0
700JOVANOVIČ NAJAZADOBROVA52.11765,0
800FERRO SELIŠKAR TERRADKUMAR52.23760,0
900ŽIDAN PIAZALOG52.28758,0
1000MARN JERAVKRAIGHER52.60746,0
1100TOMAS MATEANFUŽINE52.76740,0
1200FLISAR ANJAPOLJE53.33718,0
1300PERŠE OLIVIJAVKRAIGHER53.70703,0
1400BAZJAK NIKAKDKAJUHA53.76701,0
1500ELEZI AURORADKUMAR54.27682,0
1600ŠPOLJAR MURATOVIĆ KAJABJAKCA54.35679,0
1700ČERNEKA ZARJAMKRPAN57.27573,0
1800ANŽIČ ZALA AJDABJAKCA57.88551,0
00ŠPUNT ŽIGAKAŠELJDNS0
00BRENČIČ RAHELAVKRAIGHERDNS0
00NADAREVIĆ SAMRAMKRPANDNS0
00ŽITNIK MAJAZADOBROVADNS0
00NOVAK LANASOSTRODNS0
00OBLAK ZOJALEDINADNS0
00KLOPČIČ KATJAKETTEMURNDNS0
00MAHNE ANAKETTEMURNDNS0
00OTONIČAR NEŽAKAŠELJDNS0
00GRMEK MAŠAKAŠELJDNS0
00MARINKO LIZALEDINADNS0
00PIRIH VERONIKA LUCIJALEDINADNS0
00VRANIČAR TINKARADKUMARDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100PERDAN MANCANFUŽINE48.17926,0
200JOVANOVIČ NAJAZADOBROVA52.11765,0
300FERRO SELIŠKAR TERRADKUMAR52.23760,0
00MAHNE ANAKETTEMURNDNS0
00GRMEK MAŠAKAŠELJDNS0
00BRENČIČ RAHELAVKRAIGHERDNS0
00PIRIH VERONIKA LUCIJALEDINADNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KRAMER KATARINAZADOBROVA49.25881,0
200ŽIDAN PIAZALOG52.28758,0
300TOMAS MATEANFUŽINE52.76740,0
400BAZJAK NIKAKDKAJUHA53.76701,0
500ŠPOLJAR MURATOVIĆ KAJABJAKCA54.35679,0
00NOVAK LANASOSTRODNS0
00OBLAK ZOJALEDINADNS0
00ŠPUNT ŽIGAKAŠELJDNS0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100FLISAR ANJAPOLJE53.33718,0
200PERŠE OLIVIJAVKRAIGHER53.70703,0
300ANŽIČ ZALA AJDABJAKCA57.88551,0
00KLOPČIČ KATJAKETTEMURNDNS0
00OTONIČAR NEŽAKAŠELJDNS0
00NADAREVIĆ SAMRAMKRPANDNS0
00ŽITNIK MAJAZADOBROVADNS0
00VRANIČAR TINKARADKUMARDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VUČKO TAJABJAKCA47.84940,0
200ŠUBELJ TINKARASOSTRO48.59908,0
300ROBIDA EMAKAŠELJ49.34877,0
400STRLIČ LANAZALOG50.54828,0
500MARN JERAVKRAIGHER52.60746,0
600ELEZI AURORADKUMAR54.27682,0
700ČERNEKA ZARJAMKRPAN57.27573,0
00MARINKO LIZALEDINADNS0