Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HRIBAR LINAVKRAIGHER8.461092,0
200KOKALJ NAJAZADOBROVA8.67983,0
300MATAK DEMIKAŠELJ8.78996,0
400ŠUBELJ NEJASOSTRO9.00876,0
500JERMAN BABNIK MELISAVKRAIGHER9.03910,0
600ANTOLIN ENJADKUMAR9.11891,0
700FENDE VURUŠIČ AJDAZADOBROVA9.28879,0
00RIGLER NEŽANFUŽINEDNS910,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HRIBAR LINAVKRAIGHER8.391092,0
200MATAK DEMIKAŠELJ8.70996,0
300KOKALJ NAJAZADOBROVA8.74983,0
400RIGLER NEŽANFUŽINE8.98910,0
500JERMAN BABNIK MELISAVKRAIGHER8.98910,0
600ANTOLIN ENJADKUMAR9.04891,0
700FENDE VURUŠIČ AJDAZADOBROVA9.08879,0
800ŠUBELJ NEJASOSTRO9.09876,0
900ŠMIDOVNIK LARISAZADOBROVA9.09876,0
1000VEHOVEC ANABJAKCA9.12867,0
1100LEIGNEL STRLE ANAISAZALOG9.12867,0
1200BERNIK IVALEDINA9.19847,0
1300NOČ KLARAVKRAIGHER9.38793,0
1400MIKELN EMABJAKCA9.44776,0
1500SAMARDŽIJA BRINADKUMAR9.59737,0
1600KOVAČ TARADKUMAR9.61732,0
1700GOLOB ŽIVALEDINA9.66719,0
1800ŽAUCER EVAZALOG9.68713,0
1900FLISAR NIKAMKRPAN9.73700,0
2000BOSTIČ TINKARAKAŠELJ9.80682,0
2100DEMŠAR MARIJA JULIJALEDINA9.81679,0
00ČEHIĆ TEASOSTRODNS0
00ZULIĆ SARAPOLJEDNS0
00IKANOVIĆ ALMAMKRPANDNS0
00KRIŽAJ KAJABJAKCADNS0
00JAGODIC NIKAKETTEMURNDNS0
00JUKIĆ KLARAKDKAJUHADNS0
00MAJSTOROVIĆ ZALAKETTEMURNDNS0
00OCEPEK DIONAKETTEMURNDNS0
00JUGOVIĆ ANJAKDKAJUHADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HRIBAR LINAVKRAIGHER8.391092,0
200ŠMIDOVNIK LARISAZADOBROVA9.09876,0
300BERNIK IVALEDINA9.19847,0
400SAMARDŽIJA BRINADKUMAR9.59737,0
500BOSTIČ TINKARAKAŠELJ9.80682,0
00OCEPEK DIONAKETTEMURNDNS0
00ZULIĆ SARAPOLJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MATAK DEMIKAŠELJ8.70996,0
200KOKALJ NAJAZADOBROVA8.74983,0
300RIGLER NEŽANFUŽINE8.98910,0
400NOČ KLARAVKRAIGHER9.38793,0
500DEMŠAR MARIJA JULIJALEDINA9.81679,0
00KRIŽAJ KAJABJAKCADNS0
00JAGODIC NIKAKETTEMURNDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JERMAN BABNIK MELISAVKRAIGHER8.98910,0
200ANTOLIN ENJADKUMAR9.04891,0
300ŠUBELJ NEJASOSTRO9.09876,0
400LEIGNEL STRLE ANAISAZALOG9.12867,0
500MIKELN EMABJAKCA9.44776,0
600FLISAR NIKAMKRPAN9.73700,0
00MAJSTOROVIĆ ZALAKETTEMURNDNS0
00JUGOVIĆ ANJAKDKAJUHADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FENDE VURUŠIČ AJDAZADOBROVA9.08879,0
200VEHOVEC ANABJAKCA9.12867,0
300KOVAČ TARADKUMAR9.61732,0
400GOLOB ŽIVALEDINA9.66719,0
500ŽAUCER EVAZALOG9.68713,0
00ČEHIĆ TEASOSTRODNS0
00IKANOVIĆ ALMAMKRPANDNS0
00JUKIĆ KLARAKDKAJUHADNS0