Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

SKUPNO - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100GRAD EMAZADOBROVA49.68863,0
200VIDMAR TAJAZALOG50.72820,0
300OTOREPEC NINAZADOBROVA51.49789,0
400KAVČIČ ROŠKAR LINAVKRAIGHER52.01769,0
500VODUŠEK SARADKUMAR53.29719,0
600PILIĆ TIJANAMKRPAN54.00692,0
700KRALJ ŠPELAZADOBROVA54.47674,0
800BIZJAK MAJADKUMAR54.74664,0
900LESKOVAR JULIJALEDINA55.27645,0
1000ŠEBETIĆ ZOJASOSTRO55.30644,0
1100SAVELJIĆ IVONAKDKAJUHA55.40640,0
1200OMLADIČ JAKHEL JULIJAKAŠELJ56.67594,0
1300PIRC KAJASOSTRO56.76591,0
1400LARISA MILOSEVIĆNFUŽINE57.72557,0
1500MITEVSKA ANASTASIJABJAKCA58.62526,0
1600BREGAR TYARADKUMAR58.72522,0
1700OGOREVC BRINA ERNAVKRAIGHER58.73522,0
1800OMAHEN ZARAKAŠELJ58.76521,0
1900VUKOMANOVIĆ NIKOLIJAKDKAJUHA59.02512,0
2000KRT NAJAVKRAIGHER59.29503,0
2100MESARIČ KRANJEC MIDABJAKCA1:02.01414,0
2200PILJAGIĆ LORENAMKRPAN1:02.57397,0
00ČUSKIĆ ELLAPOLJEDNS0
00IKANOVIĆ ERNAPOLJEDNS0
00VASIĆ LISJAK SARAZALOGDNS0
00NEVENKIĆ TIAPOLJEDNS0
00MARTINC LEABJAKCADNS0
00BEDEN TIMOTEJKDKAJUHADNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KRALJ ŠPELAZADOBROVA54.47674,0
200LESKOVAR JULIJALEDINA55.27645,0
300ŠEBETIĆ ZOJASOSTRO55.30644,0
400BREGAR TYARADKUMAR58.72522,0
00IKANOVIĆ ERNAPOLJEDNS0
00VASIĆ LISJAK SARAZALOGDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100OTOREPEC NINAZADOBROVA51.49789,0
200KAVČIČ ROŠKAR LINAVKRAIGHER52.01769,0
300VODUŠEK SARADKUMAR53.29719,0
400MITEVSKA ANASTASIJABJAKCA58.62526,0
500VUKOMANOVIĆ NIKOLIJAKDKAJUHA59.02512,0
600PILJAGIĆ LORENAMKRPAN1:02.57397,0
00ČUSKIĆ ELLAPOLJEDNS0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100GRAD EMAZADOBROVA49.68863,0
200PILIĆ TIJANAMKRPAN54.00692,0
300BIZJAK MAJADKUMAR54.74664,0
400OGOREVC BRINA ERNAVKRAIGHER58.73522,0
00BEDEN TIMOTEJKDKAJUHADNS0
00MARTINC LEABJAKCADNS0
00NEVENKIĆ TIAPOLJEDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VIDMAR TAJAZALOG50.72820,0
200SAVELJIĆ IVONAKDKAJUHA55.40640,0
300OMLADIČ JAKHEL JULIJAKAŠELJ56.67594,0
400PIRC KAJASOSTRO56.76591,0
500LARISA MILOSEVIĆNFUŽINE57.72557,0
600OMAHEN ZARAKAŠELJ58.76521,0
700KRT NAJAVKRAIGHER59.29503,0
800MESARIČ KRANJEC MIDABJAKCA1:02.01414,0