Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

SKUPNO - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BRECELJNIK NEJCZALOG46.00891,0
200BAŠELJ TAISOSTRO49.03768,0
300VASLE DOMINIKDKUMAR50.80700,0
400NARED VIDBJAKCA51.84661,0
500JUGOVIĆ UROŠKDKAJUHA52.36641,0
600HOČEVAR ŽIGA LINSOSTRO52.40640,0
700ILOVAR ROKKAŠELJ52.77626,0
800MARKOVIĆ ANTONIOBJAKCA53.05616,0
900RELJIĆ MARKMKRPAN53.55598,0
1000CHURAKOV DANIILDKUMAR53.70593,0
1100BEDEN TIMOTEJKDKAJUHA54.16576,0
1200KLEMENČIČ BLAŽZALOG54.50565,0
1300GROHAR ČRTLEDINA54.68558,0
1400MARTER KRISTJANVKRAIGHER54.75556,0
1500POŽENEL MATICVKRAIGHER55.17541,0
1600KURENT ADAMBJAKCA55.18541,0
1700BREGAR JAKOBLEDINA55.95514,0
1800KRANJC GAŠPERPOLJE56.33502,0
1900OPREŠNIK PREDANOVIČ PATRIKLEDINA56.67490,0
2000KUDUZOVIĆ TAJMKRPAN56.81486,0
2100STEVIĆ TITKDKAJUHA57.34468,0
2200PERME ROŽEC DAVIDZADOBROVA57.94448,0
2300AVSEC TADEJZADOBROVA58.83420,0
2400PANČIČ ROMANODKUMAR1:00.26375,0
2500MIMIĆ DARKOZADOBROVA1:04.86243,0
00CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHERDNS0
00VILIĆ ZERMINNFUŽINEDNS0
00ERAZEM FERBEŽARNFUŽINEDNS0
00HASANOVIĆ ALINFUŽINEDNS0
00NOVINEC TILENPOLJEDNS0
00KODER SVITKAŠELJDNS0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100GROHAR ČRTLEDINA54.68558,0
200POŽENEL MATICVKRAIGHER55.17541,0
300KRANJC GAŠPERPOLJE56.33502,0
400AVSEC TADEJZADOBROVA58.83420,0
500PANČIČ ROMANODKUMAR1:00.26375,0
00KODER SVITKAŠELJDNS0
00HASANOVIĆ ALINFUŽINEDNS0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VASLE DOMINIKDKUMAR50.80700,0
200JUGOVIĆ UROŠKDKAJUHA52.36641,0
300MARKOVIĆ ANTONIOBJAKCA53.05616,0
400OPREŠNIK PREDANOVIČ PATRIKLEDINA56.67490,0
500PERME ROŽEC DAVIDZADOBROVA57.94448,0
00NOVINEC TILENPOLJEDNS0
00ERAZEM FERBEŽARNFUŽINEDNS0
00CIMIROTIĆ PATRIKVKRAIGHERDNS0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BRECELJNIK NEJCZALOG46.00891,0
200NARED VIDBJAKCA51.84661,0
300HOČEVAR ŽIGA LINSOSTRO52.40640,0
400CHURAKOV DANIILDKUMAR53.70593,0
500MARTER KRISTJANVKRAIGHER54.75556,0
600KUDUZOVIĆ TAJMKRPAN56.81486,0
700STEVIĆ TITKDKAJUHA57.34468,0
00VILIĆ ZERMINNFUŽINEDNS0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100BAŠELJ TAISOSTRO49.03768,0
200ILOVAR ROKKAŠELJ52.77626,0
300RELJIĆ MARKMKRPAN53.55598,0
400BEDEN TIMOTEJKDKAJUHA54.16576,0
500KLEMENČIČ BLAŽZALOG54.50565,0
600KURENT ADAMBJAKCA55.18541,0
700BREGAR JAKOBLEDINA55.95514,0
800MIMIĆ DARKOZADOBROVA1:04.86243,0