Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABIČ STELAVKRAIGHER9.04873,0
200CONTA TARASOSTRO9.23810,0
300BAŠNEC NIKASOSTRO9.28864,0
400PETERNEL MANCAZADOBROVA9.35810,0
500BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.36790,0
600ROZINA PIJAKAŠELJ9.52807,0
700PODRZAVNIK MARUŠALEDINA9.62716,0
800BAJS ŽIVABJAKCA9.71729,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABIČ STELAVKRAIGHER9.10873,0
200BAŠNEC NIKASOSTRO9.13864,0
300PETERNEL MANCAZADOBROVA9.32810,0
400CONTA TARASOSTRO9.32810,0
500ROZINA PIJAKAŠELJ9.33807,0
600BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.39790,0
700BAJS ŽIVABJAKCA9.62729,0
800PODRZAVNIK MARUŠALEDINA9.67716,0
900RADIČ MANJABJAKCA9.75695,0
1000BUKOVEC PIAMKRPAN9.75695,0
1100ZULIĆ LINAPOLJE9.77690,0
1200ŠIVIC ŽIVADKUMAR9.88661,0
1300LIORA ŠTANTELEDINA9.90656,0
1400KRAMER ZOJADKUMAR9.97639,0
1500DOLINŠEK ŽIVA ŽANETZADOBROVA10.00631,0
1600PAJMON PIAZADOBROVA10.01627,0
1700NOVAK LENAZALOG10.05617,0
1800POZNIK BRINAKAŠELJ10.08610,0
1900STUPAR NATALIJADKUMAR10.12600,0
2000BAN NIKAZALOG10.12600,0
2100DEŽMAN LANAKDKAJUHA10.45523,0
2200SKUBE ŽANAZALOG10.51510,0
2300ČATIĆ ALINAMKRPAN10.89428,0
2400VIDMAR NIKOLINAPOLJE10.91424,0
00LJUBIJANKIĆ NAJLAPOLJEDNS0
00COCEJ LINAPOLJEDNS0
00VIDRIH DJUNA GRETALEDINADNS0
00BEKTEŠEVIĆ AMANDAKDKAJUHADNS0
00JOŠT JANABJAKCADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BRENČIČ KRISTINAVKRAIGHER9.39790,0
200BUKOVEC PIAMKRPAN9.75695,0
300ZULIĆ LINAPOLJE9.77690,0
400ŠIVIC ŽIVADKUMAR9.88661,0
500PAJMON PIAZADOBROVA10.01627,0
600DEŽMAN LANAKDKAJUHA10.45523,0
00JOŠT JANABJAKCADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100CONTA TARASOSTRO9.32810,0
200ROZINA PIJAKAŠELJ9.33807,0
300DOLINŠEK ŽIVA ŽANETZADOBROVA10.00631,0
400NOVAK LENAZALOG10.05617,0
500STUPAR NATALIJADKUMAR10.12600,0
00COCEJ LINAPOLJEDNS0
00VIDRIH DJUNA GRETALEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABIČ STELAVKRAIGHER9.10873,0
200PODRZAVNIK MARUŠALEDINA9.67716,0
300RADIČ MANJABJAKCA9.75695,0
400POZNIK BRINAKAŠELJ10.08610,0
500BAN NIKAZALOG10.12600,0
600ČATIĆ ALINAMKRPAN10.89428,0
700VIDMAR NIKOLINAPOLJE10.91424,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BAŠNEC NIKASOSTRO9.13864,0
200PETERNEL MANCAZADOBROVA9.32810,0
300BAJS ŽIVABJAKCA9.62729,0
400LIORA ŠTANTELEDINA9.90656,0
500KRAMER ZOJADKUMAR9.97639,0
600SKUBE ŽANAZALOG10.51510,0
00LJUBIJANKIĆ NAJLAPOLJEDNS0
00BEKTEŠEVIĆ AMANDAKDKAJUHADNS0