Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina C

Ljubljana, 2.10.2019

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.80886,0
200TERZIĆ NINOMKRPAN9.21807,0
300DURANOVIĆ ADINKDKAJUHA9.25762,0
400BABNIK DAVIDZADOBROVA9.33734,0
500KUŠIĆ LUKAZALOG9.34739,0
600ZAKIĆ TADEJMKRPAN9.39726,0
700WINKLER VENGUST LEVVKRAIGHER9.43724,0
800TAFOSKI SEADINKAŠELJ9.51724,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.74886,0
200TERZIĆ NINOMKRPAN9.02807,0
300DURANOVIĆ ADINKDKAJUHA9.19762,0
400KUŠIĆ LUKAZALOG9.28739,0
500BABNIK DAVIDZADOBROVA9.30734,0
600ZAKIĆ TADEJMKRPAN9.33726,0
700WINKLER VENGUST LEVVKRAIGHER9.34724,0
800TAFOSKI SEADINKAŠELJ9.34724,0
900JERANČIČ MATEJBJAKCA9.37716,0
1000TRČEK MAJLEDINA9.43701,0
1100MRAK JANSOSTRO9.45696,0
1200HOJS MAKSVKRAIGHER9.48688,0
1300ŠUČUR MARKOBJAKCA9.48688,0
1400MERJASEC ČRTOMIRLEDINA9.62655,0
1500KIŠ NEJCDKUMAR9.71634,0
1600SHAQIRI MARKSOSTRO9.85601,0
1700BENEDIK ŽIGADKUMAR9.86598,0
1800KOVAČIČ ŽANZADOBROVA9.86598,0
1900RAČKI JANPOLJE9.90589,0
2000BOLTA JAKAZADOBROVA10.10543,0
2100JELIĆ JOCOBJAKCA10.16530,0
00DOBRAVEC NEJCKAŠELJDNS0
00TOPALOVIĆ AMSALKDKAJUHADNS0
00BICAJ MARKOKDKAJUHADNS0
00MESIĆ DINNFUŽINEDNS0
00AVRAMOVIĆ NIKNFUŽINEDNS0
00PETROVIĆ UROŠZALOGDNS0
00IMERI ALDRINLEDINADNS0
00HRIBAR MATICDKUMARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SCHUSTER DOMENVKRAIGHER8.74886,0
200DURANOVIĆ ADINKDKAJUHA9.19762,0
300ZAKIĆ TADEJMKRPAN9.33726,0
400TAFOSKI SEADINKAŠELJ9.34724,0
500KOVAČIČ ŽANZADOBROVA9.86598,0
600RAČKI JANPOLJE9.90589,0
700JELIĆ JOCOBJAKCA10.16530,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100WINKLER VENGUST LEVVKRAIGHER9.34724,0
200ŠUČUR MARKOBJAKCA9.48688,0
300BENEDIK ŽIGADKUMAR9.86598,0
400BOLTA JAKAZADOBROVA10.10543,0
00MESIĆ DINNFUŽINEDNS0
00IMERI ALDRINLEDINADNS0
00TOPALOVIĆ AMSALKDKAJUHADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TERZIĆ NINOMKRPAN9.02807,0
200KUŠIĆ LUKAZALOG9.28739,0
300TRČEK MAJLEDINA9.43701,0
400HOJS MAKSVKRAIGHER9.48688,0
500KIŠ NEJCDKUMAR9.71634,0
600SHAQIRI MARKSOSTRO9.85601,0
00DOBRAVEC NEJCKAŠELJDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BABNIK DAVIDZADOBROVA9.30734,0
200JERANČIČ MATEJBJAKCA9.37716,0
300MRAK JANSOSTRO9.45696,0
400MERJASEC ČRTOMIRLEDINA9.62655,0
00PETROVIĆ UROŠZALOGDNS0
00HRIBAR MATICDKUMARDNS0
00AVRAMOVIĆ NIKNFUŽINEDNS0
00BICAJ MARKOKDKAJUHADNS0