Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 14.9.2019

SKUPNO - 300 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12445042Forjan NikoPAKG200437.040,191
22255524Volf MarkNAK200437.310,206
32043888Potočki JakobMASS200438.970,183
42982491Prošt UrbanSLG200439.040,238
52064708Svetina Luka SvitMASS200439.240,208
63605281Skornšek LukaVEL200439.490,246
73287948Zupančič AhacŠTA200539.830,207
82268976Erjavec MatejNAV200439.880,216
91156507Zdovc LukaKLC200440.49
1035916992Skaza TijanVEL200440.870,273
11197598Mulej JakobAKR200440.900,213
123017266Uranc NikSLG200441.040,477
133734979Skvarča ŽanVRH200541.200,307
1418020Zubin MitjaADP200541.510,193
15546749Kodrič GalBRE200541.900,221
161616138Jurca TimKRO200542.070,159
171088474Jazbec GalKLC200542.640,203
183558916Frankovič LenartVEL200443.060,263
191988034Meglič DavidMASS200543.170,184
201936189Gmajnar GalMASS200643.470,364
212014640Pajek Luka AljažMASS200543.510,205
221098473Jazbec JanKLC200543.610,192
232077980Vodiškar ArneMASS200443.780,205
241648915Kovač ČrtKRO200543.790,266
25894341Bizjak FilipGO200444.830,304
26322745Artnak MartinAKŠ200747.290,253
1967037Kušar Stojakovič GašperMASS2006DQ0,095
2006139Novšak JakobMASS2007DNS
3564303Golob GalVEL2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12982491Prošt UrbanSLG200439.040,238
22268976Erjavec MatejNAV200439.880,216
33558916Frankovič LenartVEL200443.060,263
41648915Kovač ČrtKRO200543.790,266
5894341Bizjak FilipGO200444.830,304

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11988034Meglič DavidMASS200543.170,184
21936189Gmajnar GalMASS200643.470,364
32014640Pajek Luka AljažMASS200543.510,205
42077980Vodiškar ArneMASS200443.780,205
5322745Artnak MartinAKŠ200747.290,253
2006139Novšak JakobMASS2007DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
135916992Skaza TijanVEL200440.870,273
218020Zubin MitjaADP200541.510,193
3546749Kodrič GalBRE200541.900,221
41616138Jurca TimKRO200542.070,159
51098473Jazbec JanKLC200543.610,192
1967037Kušar Stojakovič GašperMASS2006DQ0,095

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12043888Potočki JakobMASS200438.970,183
21156507Zdovc LukaKLC200440.49
3197598Mulej JakobAKR200440.900,213
43017266Uranc NikSLG200441.040,477
51088474Jazbec GalKLC200542.640,203
3564303Golob GalVEL2005DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12445042Forjan NikoPAKG200437.040,191
22255524Volf MarkNAK200437.310,206
32064708Svetina Luka SvitMASS200439.240,208
43605281Skornšek LukaVEL200439.490,246
53287948Zupančič AhacŠTA200539.830,207
63734979Skvarča ŽanVRH200541.200,307