Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 14.9.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13247915Beber JurijŠTA200411.610,142
22445042Forjan NikoPAKG200411.740,312
32486727Skledar GalPAKG200411.750,149
42466812Pajek TadejPAKG200411.800,239
52952422Nabernik GregaSLG200411.890,184
61118472Matjaž ŽigaKLC200411.980,164

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: -0,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1378838Zagajšek ŽigaAKŠ200511.880,131
22043888Potočki JakobMASS200412.20
3625568Bogovič IzakDOM200412.250,217
42455618Mešič TimonPAKG200412.420,184
52473873Počič AljažPAKG200412.420,190
2997198Pušnik JoštSLG2004DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13247915Beber JurijŠTA2004q11.640,175
22445042Forjan NikoPAKG2004q11.810,333
32952422Nabernik GregaSLG2004q11.840,189
42466812Pajek TadejPAKG2004q11.850,206
52486727Skledar GalPAKG2004q11.870,289
61118472Matjaž ŽigaKLC2004q11.880,199
7378838Zagajšek ŽigaAKŠ2005q12.010,316
82043888Potočki JakobMASS2004q12.010,208
92997198Pušnik JoštSLG2004q12.030,532
10625568Bogovič IzakDOM2004q12.150,220
112455618Mešič TimonPAKG2004q12.370,181
122473873Počič AljažPAKG2004q12.410,204
131156507Zdovc LukaKLC200412.700,245
143745031Šraj IvanVRH200512.750,170
151322701Bržan ErikKP200412.810,231
161988034Meglič DavidMASS200513.010,154
171088474Jazbec GalKLC200513.270,242
18357300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200613.270,172
192077980Vodiškar ArneMASS200413.440,168
201098473Jazbec JanKLC200513.570,293
211678078Pen MarkKRO200514.040,612
221666933Očko JakaKRO200514.150,552
233008480Samec JanSLG200716.070,187
2064708Svetina Luka SvitMASS2004DNS
3564303Golob GalVEL2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12445042Forjan NikoPAKG2004q11.810,333
2378838Zagajšek ŽigaAKŠ2005q12.010,316
31322701Bržan ErikKP200412.810,231
41088474Jazbec GalKLC200513.270,242
52077980Vodiškar ArneMASS200413.440,168

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12466812Pajek TadejPAKG2004q11.850,206
21118472Matjaž ŽigaKLC2004q11.880,199
31988034Meglič DavidMASS200513.010,154
4357300Drofenik Bombač MatijaAKŠ200613.270,172
53008480Samec JanSLG200716.070,187

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13247915Beber JurijŠTA2004q11.640,175
22997198Pušnik JoštSLG2004q12.030,532
32473873Počič AljažPAKG2004q12.410,204
43745031Šraj IvanVRH200512.750,170
51098473Jazbec JanKLC200513.570,293

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12486727Skledar GalPAKG2004q11.870,289
2625568Bogovič IzakDOM2004q12.150,220
31678078Pen MarkKRO200514.040,612
3564303Golob GalVEL2005DNS
2064708Svetina Luka SvitMASS2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, pionirji U16, veter: +1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12952422Nabernik GregaSLG2004q11.840,189
22043888Potočki JakobMASS2004q12.010,208
32455618Mešič TimonPAKG2004q12.370,181
41156507Zdovc LukaKLC200412.700,245
51666933Očko JakaKRO200514.150,552