Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), Selected Team Girls

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11660SINING XiaCHN200313.5396,0
23010VENDÔME LéaFRA200213.5496,0
32420BLUNDELL JennaENG200113.7494,0
4860KAVALIOVA AliaksandraBLR200314.4287,0
51020SOUSA NerisnéliaBRA200114.7484,0
6110 HAMEL Rahil ALG200214.7584,0
7630DE NAEYER MarieBELFL200314.7984,0
84950CHEN Cai-JuanTPE200114.8383,0
94470JURIĆ IvonaSRB200314.9182,0
104960CHIU Yu-ChiehTPE200214.9182,0
114980OU Min-HengTPE200415.2879,0
124380SANTOS MariaPOR200215.2979,0
132130GYÖMRAIOVÁ NatáliaCZE200215.3179,0
144720HOLEŠOVA NataliaSVK200215.3878,0
152960GRECO LouiseFRA200115.5477,0
164460DEJANIĆ LanaSRB200215.5577,0
173470MOHITIZADEH FatamehIRI200315.5777,0
182750REMMEL MarilisEST200116.4969,0
193930IGNATJEVA  Olga LAT200216.5968,0
2070 ABDELLAH Hania ALG200116.7567,0
211910GRD LucijaCRO200418.9249,0
221000NAVARRO StefanyBRA200319.2746,0
231440SCHRODER VirginiaCHI200119.6742,0

po skupinah (1. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), Selected Team Girls, veter: +0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14380SANTOS MariaPOR200215.2979,0
22960GRECO LouiseFRA200115.5477,0
33470MOHITIZADEH FatamehIRI200315.5777,0
43930IGNATJEVA  Olga LAT200216.5968,0
51440SCHRODER VirginiaCHI200119.6742,0

po skupinah (2. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), Selected Team Girls, veter: +0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1860KAVALIOVA AliaksandraBLR200314.4287,0
24950CHEN Cai-JuanTPE200114.8383,0
32130GYÖMRAIOVÁ NatáliaCZE200215.3179,0
44460DEJANIĆ LanaSRB200215.5577,0
570 ABDELLAH Hania ALG200116.7567,0
61000NAVARRO StefanyBRA200319.2746,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), Selected Team Girls, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11020SOUSA NerisnéliaBRA200114.7484,0
2630DE NAEYER MarieBELFL200314.7984,0
34470JURIĆ IvonaSRB200314.9182,0
44980OU Min-HengTPE200415.2879,0
54720HOLEŠOVA NataliaSVK200215.3878,0
62750REMMEL MarilisEST200116.4969,0

po skupinah (4. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), Selected Team Girls, veter: -0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11660SINING XiaCHN200313.5396,0
23010VENDÔME LéaFRA200213.5496,0
32420BLUNDELL JennaENG200113.7494,0
4110 HAMEL Rahil ALG200214.7584,0
54960CHIU Yu-ChiehTPE200214.9182,0
61910GRD LucijaCRO200418.9249,0