Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), School Team Girls

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14820LIN Ting-WeiDatHS200114.0491,0
24200MOREIRA Sara Cmaia200114.3688,0
31480KEITEL ElisaEvere200114.5286,0
43590MARIL KarinKSHOL200314.6086,0
53090IDINNA AmaraLyUA200314.6885,0
62600ALONSO LuciaColB200214.9682,0
7270DUNCAN EmiliaPymb200415.0082,0
83240STEINBRECHER Lara-NoelleSGM200315.0581,0
91470ACKERMANN LuzEvere200215.0981,0
103120PROMENEUR MalilysLyUA200315.1180,0
113100KIPRE ElidjahLyUA200215.1580,0
122350SMITH JessicaCCCS200115.3179,0
134210TRUTA Mariana Cmaia200215.3179,0
141810YINGYI HuTsiHS200315.4278,0
153850ZEMITE Zane J3VSK200115.4777,0
164620ŠUPICOVA LenkaSššTr200315.8075,0
173580EKSHTEIN ShaharKSHOL200316.2571,0
185110YASAR EdanurEAMTA200316.3071,0
195070ENGIN Iraz EAMTA200416.4070,0
201520ROSALES MariaEvere200216.4469,0
212650SNAIDER AzulColB200216.5768,0
224830LIN Tzu-ChiDatHS200116.6967,0
235060ALBAYRAK SedaEAMTA200116.7267,0
241760CHANG SunTsiHS200416.8766,0
25280FREESTONE NicolePymb200116.9265,0
261050MACHADO KauaneCEDOC200417.1464,0
273690CARNAGHI ElenaLSTOS200118.0756,0
3600MESHULAM ShaniKSHOL2001DNF1,0
3330PATIDAR Kim FKSSS2002DNF1,0
4180LEITE Maria AnaCmaia2001DNF1,0

po skupinah (1. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), School Team Girls, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
15070ENGIN Iraz EAMTA200416.4070,0
25060ALBAYRAK SedaEAMTA200116.7267,0
3280FREESTONE NicolePymb200116.9265,0
41050MACHADO KauaneCEDOC200417.1464,0
53690CARNAGHI ElenaLSTOS200118.0756,0
3330PATIDAR Kim FKSSS2002DNF1,0

po skupinah (2. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), School Team Girls, veter: -0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14210TRUTA Mariana Cmaia200215.3179,0
23850ZEMITE Zane J3VSK200115.4777,0
34620ŠUPICOVA LenkaSššTr200315.8075,0
45110YASAR EdanurEAMTA200316.3071,0
52650SNAIDER AzulColB200216.5768,0
61760CHANG SunTsiHS200416.8766,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), School Team Girls, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11810YINGYI HuTsiHS200315.4278,0
23580EKSHTEIN ShaharKSHOL200316.2571,0
31520ROSALES MariaEvere200216.4469,0
44830LIN Tzu-ChiDatHS200116.6967,0
4180LEITE Maria AnaCmaia2001DNF1,0
3600MESHULAM ShaniKSHOL2001DNF1,0

po skupinah (4. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), School Team Girls, veter: -2,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12600ALONSO LuciaColB200214.9682,0
2270DUNCAN EmiliaPymb200415.0082,0
31470ACKERMANN LuzEvere200215.0981,0
43120PROMENEUR MalilysLyUA200315.1180,0
53100KIPRE ElidjahLyUA200215.1580,0
62350SMITH JessicaCCCS200115.3179,0

po skupinah (5. skupina) - 100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50), School Team Girls, veter: -0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14820LIN Ting-WeiDatHS200114.0491,0
24200MOREIRA Sara Cmaia200114.3688,0
31480KEITEL ElisaEvere200114.5286,0
43590MARIL KarinKSHOL200314.6086,0
53090IDINNA AmaraLyUA200314.6885,0
63240STEINBRECHER Lara-NoelleSGM200315.0581,0