Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 100 m , School Team Girls

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13700DE PAOLI Giulia MariaLSTOS200312.4280,0
22200NOVÁKOVÁ AmálieGMozP200112.4779,0
3250ANDREWS MargueritePymb200312.5677,0
43110MACKPAYEN VictoriaLyUA200212.6176,0
53570DORFMAN IlanaKSHOL200112.7474,0
63720MEGGETTO MartinaLSTOS200112.7574,0
73220ONWU AKOMAS ChristinaSGM200412.8173,0
83210HARTMANN DeborahSGM200413.0170,0
91490KLEMPAU CatalinaEvere200113.0270,0
101780RUIQI HuTsiHS200213.0369,0
113130QUINOL MAXWELL LaureenLyUA200213.1967,0
123680BELLORA Alice ElenaLSTOS200313.3963,0
134170COUTINHO Carolina Cmaia200313.5461,0
142010GRGIĆ MarijaPRVA200313.6659,0
151040LAZARI Ana JuliaCEDOC200413.7458,0
162630LOPEZ InesColB200313.7757,0
17230BENADJI Chaima AlgG200213.9554,0
184190MONTEIRO FranciscaCmaia200114.0952,0
19220AOUICHE Jihane Messaouda AlgG200214.1950,0
204630VRECKOVA MichaelaSššTr200114.3048,0
214870WU Pin-HsuanDatHS200414.5544,0
222030ŠIRIĆ AnaPRVA200314.7042,0
231800XINHUI LiTsiHS200114.7740,0
244860WU Ci-EnDatHS200114.9737,0
251270GEORGIEVA GabrielaHSNR200315.0136,0
262870PETERSON AnetteTSG200216.1718,0
271300PETKOVA PetyaHSNR200221.271,0
283320PATIDAR Charavi FKSSS200422.481,0

po skupinah (1. skupina) - 100 m , School Team Girls, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14870WU Pin-HsuanDatHS200414.5544,0
21800XINHUI LiTsiHS200114.7740,0
34860WU Ci-EnDatHS200114.9737,0
41270GEORGIEVA GabrielaHSNR200315.0136,0
51300PETKOVA PetyaHSNR200221.271,0

po skupinah (2. skupina) - 100 m , School Team Girls, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12010GRGIĆ MarijaPRVA200313.6659,0
21040LAZARI Ana JuliaCEDOC200413.7458,0
34190MONTEIRO FranciscaCmaia200114.0952,0
42030ŠIRIĆ AnaPRVA200314.7042,0
52870PETERSON AnetteTSG200216.1718,0

po skupinah (3. skupina) - 100 m , School Team Girls, veter: -0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13130QUINOL MAXWELL LaureenLyUA200213.1967,0
23680BELLORA Alice ElenaLSTOS200313.3963,0
34170COUTINHO Carolina Cmaia200313.5461,0
42630LOPEZ InesColB200313.7757,0
5230BENADJI Chaima AlgG200213.9554,0
64630VRECKOVA MichaelaSššTr200114.3048,0

po skupinah (4. skupina) - 100 m , School Team Girls, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13700DE PAOLI Giulia MariaLSTOS200312.4280,0
23720MEGGETTO MartinaLSTOS200112.7574,0
33220ONWU AKOMAS ChristinaSGM200412.8173,0
41490KLEMPAU CatalinaEvere200113.0270,0
51780RUIQI HuTsiHS200213.0369,0
6220AOUICHE Jihane Messaouda AlgG200214.1950,0

po skupinah (5. skupina) - 100 m , School Team Girls, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12200NOVÁKOVÁ AmálieGMozP200112.4779,0
2250ANDREWS MargueritePymb200312.5677,0
33110MACKPAYEN VictoriaLyUA200212.6176,0
43570DORFMAN IlanaKSHOL200112.7474,0
53210HARTMANN DeborahSGM200413.0170,0
63320PATIDAR Charavi FKSSS200422.481,0