Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), Selected Team Boys

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12910CHABAUTY PaulFRA200113.9298,0
21610JIAWEI TanCHN200314.1096,0
33380ABBASPOURDARBANDI MortezaIRI200214.2595,0
45160SLIUSAR DenysUKR200314.3793,0
5930SILVA EricBRA200214.3893,0
54930KAO Ya-PoTPE200314.3893,0
74910FU Chao-HsuanTPE200214.4493,0
8810HAURYKAU MaksimBLR200214.5891,0
91200NIKOLOV DobromirBUL200114.6890,0
104300MATOS PedroPOR200114.7090,0
112690SEPP StevenEST200214.7090,0
124880CHEN Kuei-JyunTPE200114.8389,0
1330 BOURICHE Aimen ALG200214.9488,0
141850MILANOVIĆ AntonCRO200114.9887,0
1520 BOUDRAH Badreddine ALG200215.0087,0
161820CIK LukasCRO200215.1086,0
175180GLEADALL PedroENG200115.1586,0
181180IVANOV IvayloBUL200215.4682,0
195190ADESINA TheophiliusENG200215.5382,0
204680ŠEVČIK LukašSVK200315.5482,0
211350COFRÉ JuanCHI200215.5881,0
222710VAHTER RometEST200215.5981,0
23600MIN ArneBELFL200215.7180,0
244660Kadak MarioSVK200216.9270,0
254310OLIVEIRA DiogoPOR200116.9969,0
3890HADAKOVS Edvins LAT2003DNS0

po skupinah (1. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), Selected Team Boys, veter: +0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14680ŠEVČIK LukašSVK200315.5482,0
22710VAHTER RometEST200215.5981,0
3600MIN ArneBELFL200215.7180,0
44660Kadak MarioSVK200216.9270,0
3890HADAKOVS Edvins LAT2003DNS0

po skupinah (2. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), Selected Team Boys, veter: +0,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11850MILANOVIĆ AntonCRO200114.9887,0
21820CIK LukasCRO200215.1086,0
35190ADESINA TheophiliusENG200215.5382,0
41350COFRÉ JuanCHI200215.5881,0
54310OLIVEIRA DiogoPOR200116.9969,0

po skupinah (3. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), Selected Team Boys, veter: +1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
15160SLIUSAR DenysUKR200314.3793,0
22690SEPP StevenEST200214.7090,0
34880CHEN Kuei-JyunTPE200114.8389,0
430 BOURICHE Aimen ALG200214.9488,0
520 BOUDRAH Badreddine ALG200215.0087,0

po skupinah (4. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), Selected Team Boys, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14930KAO Ya-PoTPE200314.3893,0
24910FU Chao-HsuanTPE200214.4493,0
3810HAURYKAU MaksimBLR200214.5891,0
44300MATOS PedroPOR200114.7090,0
51180IVANOV IvayloBUL200215.4682,0

po skupinah (5. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), Selected Team Boys, veter: -1,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12910CHABAUTY PaulFRA200113.9298,0
21610JIAWEI TanCHN200314.1096,0
33380ABBASPOURDARBANDI MortezaIRI200214.2595,0
4930SILVA EricBRA200214.3893,0
51200NIKOLOV DobromirBUL200114.6890,0
65180GLEADALL PedroENG200115.1586,0