Rezultati

Rezultati

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split, 14.5.2019

SKUPNO - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), School Team Boys

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11140VIEIRA AdrianSESI200313.8798,0
2340KIDD TheoTrini200314.1296,0
3690HAUTTEKEETE JenteDBZW200214.4493,0
33140BIENEK EliasSGC200114.4493,0
53620BRUNETTI MicheleLSGOB200114.5791,0
64770HU Cheng-PingDajHS200214.6690,0
73530RADA PrielKSHOL200214.7889,0
84400ČANAK JovanETŠMP200215.0287,0
95030KAVUSTU ErenCSSL200115.0686,0
104220ALMEIDA GuilhermeEmaia200215.1286,0
113040CHOPPIN BaptisteLBaLi200115.1386,0
12310BATEMAN EthanTrini200215.2585,0
132540BENGOA JorgeColB200215.3284,0
144410ČANAK PetarETŠMP200215.3484,0
154810YEN Sheng-HsuehDajHS200215.3584,0
16360TITMARSH JonathanTrini200215.4682,0
172480AKA Jean ClaudeHBS200215.4982,0
183630MESSINA PaoloLSGOB200215.5482,0
19390FRÖHLICH ClemensHTLRa200115.6381,0
201110SANTANA CauanSESI200315.7180,0
212520LAWLER WilliamHBS200315.8479,0
221230MARINOV MiroslavHSM200115.8979,0
234260PEREIRA DanielEmaia200215.9778,0
243770POSEIKA   Uvis BVG200216.1976,0
255000AYDOGAN BartuCSSL200216.2276,0
264760CHENG Yung-JenDajHS200116.3375,0
272250CSIKÁN Jan JosefGTřin200116.4974,0
281580Valdes Mataas ZanuartuVDiv200217.2168,0
291550MARTIN NicolásVDiv200217.4066,0
303520HASDAI IdanKSHOL200218.3158,0
314250ESPINHOSA NunoEmaia200118.8054,0
323300PATIDAR Rudraksh FKSSS200228.951,0

po skupinah (1. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), School Team Boys, veter: -1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11110SANTANA CauanSESI200315.7180,0
25000AYDOGAN BartuCSSL200216.2276,0
32250CSIKÁN Jan JosefGTřin200116.4974,0
43520HASDAI IdanKSHOL200218.3158,0
54250ESPINHOSA NunoEmaia200118.8054,0

po skupinah (2. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), School Team Boys, veter: -0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12540BENGOA JorgeColB200215.3284,0
21230MARINOV MiroslavHSM200115.8979,0
34760CHENG Yung-JenDajHS200116.3375,0
41550MARTIN NicolásVDiv200217.4066,0
53300PATIDAR Rudraksh FKSSS200228.951,0

po skupinah (3. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), School Team Boys, veter: -2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
14220ALMEIDA GuilhermeEmaia200215.1286,0
2360TITMARSH JonathanTrini200215.4682,0
34260PEREIRA DanielEmaia200215.9778,0
43770POSEIKA   Uvis BVG200216.1976,0
51580Valdes Mataas ZanuartuVDiv200217.2168,0

po skupinah (4. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), School Team Boys, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
15030KAVUSTU ErenCSSL200115.0686,0
2310BATEMAN EthanTrini200215.2585,0
34410ČANAK PetarETŠMP200215.3484,0
44810YEN Sheng-HsuehDajHS200215.3584,0
5390FRÖHLICH ClemensHTLRa200115.6381,0

po skupinah (5. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), School Team Boys, veter: -1,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1690HAUTTEKEETE JenteDBZW200214.4493,0
23620BRUNETTI MicheleLSGOB200114.5791,0
33530RADA PrielKSHOL200214.7889,0
44400ČANAK JovanETŠMP200215.0287,0
53040CHOPPIN BaptisteLBaLi200115.1386,0
63630MESSINA PaoloLSGOB200215.5482,0

po skupinah (6. skupina) - 110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14), School Team Boys, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11140VIEIRA AdrianSESI200313.8798,0
2340KIDD TheoTrini200314.1296,0
33140BIENEK EliasSGC200114.4493,0
44770HU Cheng-PingDajHS200214.6690,0
52480AKA Jean ClaudeHBS200215.4982,0
62520LAWLER WilliamHBS200315.8479,0