Rezultati

Kategorije
EEkipno
MMoški
ZŽenske
Rezultati

11. Formaraton

Ljubljana, 20.4.2019

E - Ekipno

Uvr.KlubKrogovMetrov
1Tekaški forum - ultra318615648
2Never Give Up 2252487872
3Salming Team Kranj233451088
4Lj tekači187362032
5Vegan.si179346544
6QUEENS&KINGS98189728
7Blažič75145200
8#mismoklezaradhrane274143264
9Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 570135520
10DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA 368131648
11MALŽLAHTAMALPANE63121968
12Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 262120032
13Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 458112288
14Zebra Marija55106480
14TIMING Ljubljana55106480
16Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard53102608
17Veverne5198736
18tekaška skupina JESENICE4383248
19#mismoklezaradhrane4077440
19Never Give Up4077440
21DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA3873568
22DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA 23771632
23Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 33465824
24Jebeš kalorije!3261952
25Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 62854208
26Varuh zdravja2548400
27Tekarna Mišmaš2344528
27Salming Team Kranj 22344528
29Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 72140656
30TURBO M1834848
31Polet1732912
32mismoklezaradhrane21529040
32AS - VRHNIKA1529040
34jaz nisem fantek, sem strašni leoprad1325168
34Pediatrična klinika1325168
36Maratonsko društvo robič1223232
36ŠD KRTI1223232
38starost ni ovira, je prednost1121296
38TRIM KLUB KRKA1121296
40Priprave1019360
40Protončki1019360
40Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 11019360
43Desert fox917424
43SMRKETI917424
45VR46815488
46Vitezi dobrega teka713552
46Tek.si713552
46Druga violina713552
49Never Give Up 3611616
49TK OLIMPIJA611616
51Olimpija triatlon klub59680
51Pet.si59680
51Fensišmensi59680