Rezultati

Rezultati

XVI. Atletski miting Šentjur 2019

Šentjur, 20.4.2019

SKUPNO - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
101166Potnik LucijaKAK200543.09
202787Tušek NoaASB200543.15
307953Mahne AnaMASS200643.22
404220Korošec GajaSLG200543.63
508076Suhovršnik KarinKLC200443.71
608007Pustatičnik ŽivaKLC200544.32
708201Vrbek KajaAKŠ200645.16
801256Kamenik AjdaKAK200445.93
907927Sušec UlaKAK200446.09
100310Davidovič LeaNAV200646.18
1107619Vybihal AjdaŽALEC200446.45
1201254Helbl MarušaKAK200647.32
1307418Frajdl NejaSLG200447.34
1407877Čizmašija LanaLDA200547.35
1507401Mori TjašaSLG200447.43
1607495Ogrizek UrškaAKŠ200747.93
1705372Kavčnik PikaKRO200448.28
1808354*Gashi AltinaAKŠ200548.34
1908750Dominko DianaKRO200548.81
2005292Samec TjašaSLG200548.93
2105537Priteržnik KlaraKAK200449.05
2205303Kotnik VesnaKAK200549.40
2308197Gobec ŠpelaAKŠ200549.69
2404973Rovšnik TjašaAKŠ200450.14
2507875Horvat AdrijanaLDA200551.22
2600Martini EvitaRadl200752.11
2706026Barth EmaSLG200552.49
2800Žvikart AnaKAK200857.57
2900Prohart TiaRadl200759.39
3004239Sušek NikaKAK20071:01.89
3100Koležnik JulijaKAK20071:07.70
3200Terpotec EvaRadl20091:18.11
03922Matjašec ZalaPOM2006DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
104220Korošec GajaSLG200543.63
207877Čizmašija LanaLDA200547.35
300Prohart TiaRadl200759.39

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
107953Mahne AnaMASS200643.22
208007Pustatičnik ŽivaKLC200544.32
308197Gobec ŠpelaAKŠ200549.69

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
101254Helbl MarušaKAK200647.32
200Martini EvitaRadl200752.11
304239Sušek NikaKAK20071:01.89

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
107875Horvat AdrijanaLDA200551.22
200Žvikart AnaKAK200857.57
300Terpotec EvaRadl20091:18.11
03922Matjašec ZalaPOM2006DNS

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
108201Vrbek KajaAKŠ200645.16
207619Vybihal AjdaŽALEC200446.45
307495Ogrizek UrškaAKŠ200747.93
400Koležnik JulijaKAK20071:07.70

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
108354*Gashi AltinaAKŠ200548.34
208750Dominko DianaKRO200548.81
305292Samec TjašaSLG200548.93
406026Barth EmaSLG200552.49

po skupinah (7. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
107401Mori TjašaSLG200447.43
205537Priteržnik KlaraKAK200449.05
305303Kotnik VesnaKAK200549.40
404973Rovšnik TjašaAKŠ200450.14

po skupinah (8. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
101256Kamenik AjdaKAK200445.93
20310Davidovič LeaNAV200646.18
307418Frajdl NejaSLG200447.34
405372Kavčnik PikaKRO200448.28

po skupinah (9. skupina) - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
101166Potnik LucijaKAK200543.09
202787Tušek NoaASB200543.15
308076Suhovršnik KarinKLC200443.71
407927Sušec UlaKAK200446.09