Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)

Slovenska Bistrica, 16.3.2019

SKUPNO - 300 m , pionirke U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1105245Rogač KatarinaAKR1200850.88435,0
21317308Kimperk NejaVEL1200851.79402,0
3927282Podgornik MašaŠTA200853.38348,0
4815603Sovdat GajaPSČ1200853.39348,0
5756355Ogrinc LanaPMB1200854.40315,0
6676945Meh LaraMASS6200856.71247,0
7628073Dirnbek LucijaMASS1200856.85244,0
81114537Polak TiaTRK1200856.87243,0
9588082Arnež LiliMASS1200956.91242,0
10117750Umek Varjačič NežaAKR1200957.29232,0
1185349Krnc TinkaraAKR1200857.36230,0
12745629Brezac TajaPMB1200857.72220,0
13698396Zagorc KarmenMASS2200957.74220,0
14786938Gruden AnuškaPSČ1200858.08211,0
15126538Zajc KatjaAKR2200858.20208,0
16367343Pečnik RubyASB1200958.40203,0
17647671Kavčič Roškar LinaMASS5200858.48201,0
1898378Rogač AnaAKR2200858.62198,0
19778411Zemljič EvitaPMB2200958.64197,0
20387426Podvršnik NežaASB3200858.74195,0
211128335Skodlar Kozamernik EmaTRK4200858.75195,0
221278572Brecl EvaVEL2200958.83193,0
23808393Leban AdrianaPSČ2200959.09186,0
24307296Gosnik ZojaASB2200859.14185,0
25158241Mastnak EmaAKŠ200859.18184,0
26897655Lovše TijaPT2200859.32181,0
271337823Marinič InaVEL1200959.34181,0
28615017Bukarica AnaMASS5200959.63174,0
29348602Marzidovšek IvaASB4200859.69173,0
301297822Esih ŽivaVEL1200959.92167,0
311045610Ažman ZalaTRK2200859.92167,0
32450Žvab AnaisKomen200859.93167,0
33706961Zulić LinaMASS3200859.98166,0
34357294Novak LindaASB220081:00.29159,0
35713964Žižek ZarjaMASS420091:00.33158,0
36665983Lekić StellaMASS320091:00.49155,0
37858014Čurin Praprotnik AnaPT120091:00.56153,0
381077233Hostar LucijaTRK320081:00.82148,0
391266711Bečarević TaraVEL420091:01.24139,0
40317295Hojnik UrškaASB220081:01.38136,0
411288561Buršič UlaVEL420091:01.47134,0
42798475Jarc BetiPSČ220081:01.47134,0
43398598Polanec IzaASB420081:01.73129,0
44448504Kustec TaraKAM20081:01.82128,0
45408603Prah MašaASB420081:01.89126,0
461057171Eržen LaraTRK120081:02.03124,0
47688099Repanšek JulijaMASS620091:02.23120,0
48378658Perdan LaraASB120091:02.30118,0
49338607Kop MašaASB320091:02.47115,0
50656986Kitanović DunjaMASS720081:02.58113,0
51878047Kekec LejaPT120091:03.31100,0
52638151Hamberger EmmaMASS220091:03.4997,0
53934586Trstenjak NežaŠTA20081:03.7194,0
541258629Aiken Tasič TaraVEL520091:03.9290,0
551348409Slatinšek InjaVEL220091:03.9490,0
561086310Ilić LorenaTRK320081:04.3084,0
571137173Štefe ŽivaTRK520091:04.8376,0
581147179Zdešar GajaTRK520091:04.8875,0
59768400Sorko LanaPMB220091:05.5266,0
60888656Kelc TiaPT220081:06.0459,0
61605970Buhovac KarolinaMASS420091:06.1258,0
62868630Hrepevnik DašaPT220091:06.3655,0
631350Aurednik GalaSLBis20091:07.6240,0
64597994Barborič AjdaMASS720091:08.0036,0
651068372Gabrovšek LenkaTRK420091:08.6930,0
66298605Bračič JulijaASB320091:10.4316,0
671307913Grabner AnaVEL520081:10.8713,0
681097254Kozelj LanaTRK220081:12.455,0
691106662Ljoljo MašaTRK420091:14.091,0
328601Jurečko ZalaASB12009DNF0

po skupinah (1. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11350Aurednik GalaSLBis20091:07.6240,0
2298605Bračič JulijaASB320091:10.4316,0
31307913Grabner AnaVEL520081:10.8713,0
41097254Kozelj LanaTRK220081:12.455,0
51106662Ljoljo MašaTRK420091:14.091,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11258629Aiken Tasič TaraVEL520091:03.9290,0
2605970Buhovac KarolinaMASS420091:06.1258,0
3868630Hrepevnik DašaPT220091:06.3655,0
4597994Barborič AjdaMASS720091:08.0036,0
51068372Gabrovšek LenkaTRK420091:08.6930,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11128335Skodlar Kozamernik EmaTRK4200858.75195,0
2398598Polanec IzaASB420081:01.73129,0
3688099Repanšek JulijaMASS620091:02.23120,0
4638151Hamberger EmmaMASS220091:03.4997,0
5768400Sorko LanaPMB220091:05.5266,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1778411Zemljič EvitaPMB2200958.64197,0
21266711Bečarević TaraVEL420091:01.24139,0
3378658Perdan LaraASB120091:02.30118,0
41137173Štefe ŽivaTRK520091:04.8376,0
51147179Zdešar GajaTRK520091:04.8875,0

po skupinah (5. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11297822Esih ŽivaVEL1200959.92167,0
2338607Kop MašaASB320091:02.47115,0
3656986Kitanović DunjaMASS720081:02.58113,0
4878047Kekec LejaPT120091:03.31100,0
51348409Slatinšek InjaVEL220091:03.9490,0

po skupinah (6. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1615017Bukarica AnaMASS5200959.63174,0
21045610Ažman ZalaTRK2200859.92167,0
3713964Žižek ZarjaMASS420091:00.33158,0
4798475Jarc BetiPSČ220081:01.47134,0
51086310Ilić LorenaTRK320081:04.3084,0

po skupinah (7. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11278572Brecl EvaVEL2200958.83193,0
21337823Marinič InaVEL1200959.34181,0
3450Žvab AnaisKomen200859.93167,0
41077233Hostar LucijaTRK320081:00.82148,0
5408603Prah MašaASB420081:01.89126,0

po skupinah (8. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1348602Marzidovšek IvaASB4200859.69173,0
2858014Čurin Praprotnik AnaPT120091:00.56153,0
31288561Buršič UlaVEL420091:01.47134,0
4934586Trstenjak NežaŠTA20081:03.7194,0
328601Jurečko ZalaASB12009DNF0

po skupinah (9. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1126538Zajc KatjaAKR2200858.20208,0
2647671Kavčič Roškar LinaMASS5200858.48201,0
398378Rogač AnaAKR2200858.62198,0
4387426Podvršnik NežaASB3200858.74195,0
5808393Leban AdrianaPSČ2200959.09186,0

po skupinah (10. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1588082Arnež LiliMASS1200956.91242,0
2307296Gosnik ZojaASB2200859.14185,0
3665983Lekić StellaMASS320091:00.49155,0
4448504Kustec TaraKAM20081:01.82128,0
51057171Eržen LaraTRK120081:02.03124,0

po skupinah (11. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1676945Meh LaraMASS6200856.71247,0
2628073Dirnbek LucijaMASS1200856.85244,0
3117750Umek Varjačič NežaAKR1200957.29232,0
4367343Pečnik RubyASB1200958.40203,0
5888656Kelc TiaPT220081:06.0459,0

po skupinah (12. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
185349Krnc TinkaraAKR1200857.36230,0
2698396Zagorc KarmenMASS2200957.74220,0
3786938Gruden AnuškaPSČ1200858.08211,0
4897655Lovše TijaPT2200859.32181,0
5706961Zulić LinaMASS3200859.98166,0

po skupinah (13. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1756355Ogrinc LanaPMB1200854.40315,0
2745629Brezac TajaPMB1200857.72220,0
3158241Mastnak EmaAKŠ200859.18184,0
4357294Novak LindaASB220081:00.29159,0
5317295Hojnik UrškaASB220081:01.38136,0

po skupinah (14. skupina) - 300 m , pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1105245Rogač KatarinaAKR1200850.88435,0
21317308Kimperk NejaVEL1200851.79402,0
3927282Podgornik MašaŠTA200853.38348,0
4815603Sovdat GajaPSČ1200853.39348,0
51114537Polak TiaTRK1200856.87243,0