Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)

Ljubljana, 9.3.2019

SKUPNO - 600 m , pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1707953Mahne AnaMASS120061:52.30541,0
2195157Vuk MaruškaDOM20061:52.86531,0
3994361Sovdat AjdaPSČ20061:56.09475,0
4185602Supej KajaDOM20061:57.83446,0
5105478Turk TinkaAKR220071:58.13441,0
61262860Tomše LaraTRK120061:58.85430,0
7985657Leban Jež GajaPSČ20061:58.86430,0
895123Papler MancaAKR120061:58.90429,0
91405549Sevčnikar UršaVEL220061:58.90429,0
10225417Markovič PetjaDTO20061:58.93428,0
111381091Miklavžin InaVEL120061:59.08426,0
121246697Sekne HanaTRK120071:59.35422,0
13446333Sikošek AjdaKRO220071:59.98412,0
14237816Zamida EmaDTO20072:00.62402,0
15136345Majer NušaASB120062:01.86383,0
16674218Hren AnamarijaMASS120062:01.97381,0
17884585Gjura MancaPMB120062:02.01381,0
181344737Delić LanaVEL420062:02.02381,0
19125585Doberšek EmaASB120062:02.65371,0
201066166Pučko TajaPT120072:02.71370,0
21753741Petkovšek TjašaMASS420072:03.07365,0
22915551Turčin NinaPMB220072:03.29362,0
23643981Comino LaraMASS520062:03.57358,0
24364904Pečnik AjdaKRKA20062:04.33347,0
25967423Skvarča MašaPOS120072:05.64328,0
26425777Klemše NanaKRO220072:05.93324,0
2774455Kovačič ŽivaAKR120072:06.31319,0
28696885Kernel DašaMASS220062:06.61315,0
29792231Štupica MijaMASS320062:06.90311,0
30747062Pavasović SofijaMASS420072:07.23307,0
31688170Ivanova EkaterinaMASS1020062:07.69301,0
321378009Lončarič TiaVEL420072:07.99297,0
33898412Kralj UmaPMB220072:08.76287,0
34416878Dresler DašaKRO120062:08.86285,0
35775906Srdić SunaMASS720062:09.08282,0
36765064Sluga AnaMASS420072:09.20281,0
371356131Forštner AnabelVEL320072:09.47277,0
381055563Kostanjevec MajaPT120062:09.50277,0
3986266Miličić Eržen TinaAKR220072:09.71274,0
401366122Koren EmaVEL120062:10.02271,0
41626006Bricelj EvaMASS1020062:10.63263,0
42827134Vodušek SaraMASS820072:11.05258,0
43713890Oceguera Battelino YonaMASS620062:11.68250,0
44217938Aščić LaraDTO20072:12.14245,0
45656725Eržen EnjaMASS320062:12.19244,0
46975512Kenda Drekonja LeaPSČ20072:12.41241,0
471415230Veternik LanaVEL320072:12.96235,0
48638146Buček ZalaMASS1120062:13.22232,0
49904204Prevolšek HanaPMB120062:13.37230,0
501175144Dolenc UršaTRK120072:13.43230,0
51724123Omerčević FloraMASS620062:13.51229,0
52937421Jenček AjdaPOS220072:14.07222,0
531207212Kovač MajaTRK220062:14.65216,0
541251741Šavs AnaTRK420062:14.69215,0
55345943Jerič KarlaKRKA20062:14.74215,0
56816406Veljkovič Hirsch EvaMASS720062:15.01212,0
57614706Bergant LivijaMASS520062:15.35208,0
58122962Rigač IvaTRK220062:15.63205,0
59957422Sajovic LaraPOS120072:17.14189,0
60786141Šivic ŽivaMASS820072:17.29187,0
61357969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20072:17.65184,0
62431604Osojnik LanaKRO120062:18.00180,0
63156329Šoster EnejaASB220062:18.45176,0
64317612Perko ŽivaKAM20072:19.16169,0
651235998Rozman DorotejaTRK520062:21.50146,0
661158267Bedrač KajaTRK320072:22.68136,0
67146353Petek LeaASB220072:22.83135,0
681198272Kopač AjdaTRK320072:22.87134,0
691278278Vojsk Kozina AnaTRK520062:23.11132,0
70947420Krupič TeaPOS220072:23.17132,0
71666923Heric MašaMASS1120062:23.25131,0
721395559Sevčnikar EvaVEL220072:29.2885,0
731188269Feratović AidaTRK620072:36.2744,0
741218580Musič KeishaTRK620062:44.3014,0
75307792Fajon UlaKAM20072:54.970,0
1167949Bikar Kern PikaTRK42006DNF0
805100Vehovar EmaMASS22007DNF0

po skupinah (1. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1638146Buček ZalaMASS1120062:13.22232,0
21235998Rozman DorotejaTRK520062:21.50146,0
31188269Feratović AidaTRK620072:36.2744,0
41218580Musič KeishaTRK620062:44.3014,0
5307792Fajon UlaKAM20072:54.970,0

po skupinah (2. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1122962Rigač IvaTRK220062:15.63205,0
2786141Šivic ŽivaMASS820072:17.29187,0
31158267Bedrač KajaTRK320072:22.68136,0
41198272Kopač AjdaTRK320072:22.87134,0
51278278Vojsk Kozina AnaTRK520062:23.11132,0
6666923Heric MašaMASS1120062:23.25131,0

po skupinah (3. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1688170Ivanova EkaterinaMASS1020062:07.69301,0
21356131Forštner AnabelVEL320072:09.47277,0
386266Miličić Eržen TinaAKR220072:09.71274,0
41251741Šavs AnaTRK420062:14.69215,0
5317612Perko ŽivaKAM20072:19.16169,0
6947420Krupič TeaPOS220072:23.17132,0

po skupinah (4. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1425777Klemše NanaKRO220072:05.93324,0
2775906Srdić SunaMASS720062:09.08282,0
3827134Vodušek SaraMASS820072:11.05258,0
41175144Dolenc UršaTRK120072:13.43230,0
5816406Veljkovič Hirsch EvaMASS720062:15.01212,0
61395559Sevčnikar EvaVEL220072:29.2885,0

po skupinah (5. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11344737Delić LanaVEL420062:02.02381,0
2915551Turčin NinaPMB220072:03.29362,0
31378009Lončarič TiaVEL420072:07.99297,0
4898412Kralj UmaPMB220072:08.76287,0
5626006Bricelj EvaMASS1020062:10.63263,0
61207212Kovač MajaTRK220062:14.65216,0

po skupinah (6. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1105478Turk TinkaAKR220071:58.13441,0
2217938Aščić LaraDTO20072:12.14245,0
31415230Veternik LanaVEL320072:12.96235,0
4937421Jenček AjdaPOS220072:14.07222,0
5614706Bergant LivijaMASS520062:15.35208,0
6146353Petek LeaASB220072:22.83135,0

po skupinah (7. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1753741Petkovšek TjašaMASS420072:03.07365,0
2643981Comino LaraMASS520062:03.57358,0
3416878Dresler DašaKRO120062:08.86285,0
4713890Oceguera Battelino YonaMASS620062:11.68250,0
5975512Kenda Drekonja LeaPSČ20072:12.41241,0
6724123Omerčević FloraMASS620062:13.51229,0

po skupinah (8. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11381091Miklavžin InaVEL120061:59.08426,0
2237816Zamida EmaDTO20072:00.62402,0
3967423Skvarča MašaPOS120072:05.64328,0
4765064Sluga AnaMASS420072:09.20281,0
5957422Sajovic LaraPOS120072:17.14189,0
6431604Osojnik LanaKRO120062:18.00180,0

po skupinah (9. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1985657Leban Jež GajaPSČ20061:58.86430,0
2747062Pavasović SofijaMASS420072:07.23307,0
3904204Prevolšek HanaPMB120062:13.37230,0
4357969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20072:17.65184,0
5156329Šoster EnejaASB220062:18.45176,0
1167949Bikar Kern PikaTRK42006DNF0

po skupinah (10. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11405549Sevčnikar UršaVEL220061:58.90429,0
21246697Sekne HanaTRK120071:59.35422,0
3674218Hren AnamarijaMASS120062:01.97381,0
4364904Pečnik AjdaKRKA20062:04.33347,0
51366122Koren EmaVEL120062:10.02271,0
6656725Eržen EnjaMASS320062:12.19244,0

po skupinah (11. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1185602Supej KajaDOM20061:57.83446,0
2446333Sikošek AjdaKRO220071:59.98412,0
374455Kovačič ŽivaAKR120072:06.31319,0
4696885Kernel DašaMASS220062:06.61315,0
5792231Štupica MijaMASS320062:06.90311,0
805100Vehovar EmaMASS22007DNF0

po skupinah (12. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1994361Sovdat AjdaPSČ20061:56.09475,0
21262860Tomše LaraTRK120061:58.85430,0
395123Papler MancaAKR120061:58.90429,0
4136345Majer NušaASB120062:01.86383,0
5884585Gjura MancaPMB120062:02.01381,0
61055563Kostanjevec MajaPT120062:09.50277,0

po skupinah (13. skupina) - 600 m , pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1707953Mahne AnaMASS120061:52.30541,0
2195157Vuk MaruškaDOM20061:52.86531,0
3225417Markovič PetjaDTO20061:58.93428,0
4125585Doberšek EmaASB120062:02.65371,0
51066166Pučko TajaPT120072:02.71370,0
6345943Jerič KarlaKRKA20062:14.74215,0