Rezultati

Kategorije
M10Moški - Skupno - 10,5 km
M21Moški - Skupno - 21 km
Z10Ženske - Skupno - 10,5 km
Z21Ženske - Skupno - 21 km
A1Moški do 29 let (1990 in mlajši) - 21 km
A10Ženske od 50 do 59 let (1969 - 1960) - 21 km
A11Ženske nad 60 let (1959 in starejše) - 21 km, Memorial Goja Bogataja
A2Moški od 30 do 39 let (1989 - 1980) - 21 km
A3Moški od 40 do 49 let (1979 - 1970) - 21 km
A4Moški od 50 do 59 let (1969 - 1960) - 21 km
A5Moški od 60 - 69 let (1959 - 1950) - 21 km
A6Moški nad 70 let (1949 in starejši) - 21 km, Memorial Goja Bogataja
A7Ženske od 29 let (1990 in mlajše) - 21 km
A8Ženske od 30 do 39 let (1989 - 1980) - 21 km
A9Ženske od 40 do 49 let (1979 - 1970) - 21 km
B1Moški do 29 let (1990 in mlajši) - 10,5 km
B10Ženske od 50 do 59 let (1969 - 1960) - 10,5 km
B11Ženske nad 60 let (1959 in starejše) - 10,5 km
B2Moški od 30 do 39 let (1989 - 1980) - 10,5 km
B3Moški od 40 do 49 let (1979 - 1970) - 10,5 km
B4Moški od 50 do 59 let (1969 - 1960) - 10,5 km
B5Moški od 60 - 69 let (1959 - 1950) - 10,5 km
B6Moški nad 70 let (1949 in starejši) - 10,5 km
B7Ženske od 29 let (1990 in mlajše) - 10,5 km
B8Ženske od 30 do 39 let (1989 - 1980) - 10,5 km
B9Ženske od 40 do 49 let (1979 - 1970) - 10,5 km
Rezultati

29. Pokljuški maraton AS

Pokljuka, 2.3.2019

M21 - Moški - Skupno - 21 km

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultatK/#
139Potocnik Domen1989Zupan Sport0:54:28A2/1
27Debeljak Blaž1999SD Bohinj0:56:22A1/1
39Fugger Matthias1991Sportunion Rosenabch0:58:26A1/2
427Pecek Atila2002TSK Logatec0:59:25A1/3
549Trampuž Žiga1986TSK Triglav Kranj0:59:29A2/2
650Tratnik Marko1986TSK Nanos0:59:35A2/3
71Alic Klemen1987 0:59:58A2/4
866Klopfitsch Marcus1974Bike team Kottmannsdorf1:00:00A3/1
961Božic Luka1984Www.Profi-porfido.si1:00:06A2/5
1071Mikelj Robi1973 1:00:25A3/2
1111Grašic Andrej1965TSK Triglav Kranj1:01:49A4/1
1214Hladnik Dejan 2000TSK Logatec1:03:16A1/4
1343Rupnik Marko1968ŠD Elektro Primorska1:03:42A4/2
1454Medved Peter1975Tsk Rogla1:04:02A3/3
1563Malovrh Matevž1999TSK Bled1:04:32A1/5
1679Jan Miha2000ŠD Gorje1:05:22A1/6
1710Gavric Mark2002TSK Jub Dol1:05:39A1/7
1856Turšic Rolando1961SK Loška dolina1:07:24A4/3
1958Ošlak Tomaž1977Tsk Rogla1:07:45A3/4
2036Pogacnik Žan2002TSK Triglav Kranj1:08:26A1/8
2135Pogacnik Miha2002TSK Triglav Kranj1:08:28A1/9
2267Kalan Luka1982Frizerski salon Maja1:08:52A2/6
2216Janša Miha1976 1:08:52A3/5
2464Kavcic Marjan1969ŠD Dražgoše1:08:59A4/4
2569Vertacnik Andrej1980SD Strahovica1:10:00A2/7
2653Trojar Bojan1958SD Strahovica1:10:33A5/1
2724Kožuh Aljaž1992NŠD Medvode1:10:56A1/10
2872Tratnik Simon1988TSK Nanos1:11:09A2/8
2947Smodiš Robbie 1974 1:11:16A3/6
3019Jež Jernej1980TSK Nanos1:11:42A2/9
3112Gregoric Peter1963ŠD Helios1:12:08A4/5
3265Gudlin Ivan1952SK Ihan1:15:15A5/2
3385Šilc Peter1982TŠD Gric1:16:25A2/10
3457Petrovic Dejan 1971Tsk Rogla1:16:46A3/7
3578Jan Simon1971TSK Bled1:17:28A3/8
3633Pibernik Peter1960ŠD Helios1:17:57A4/6
3740Ravnikar Franci1967ŠD Helios1:19:06A4/7
3868Decman Bojan1954 1:19:34A5/3
3959Miceli Giuseppe1953Alpini Udine1:19:35A5/4
4023Kovacevic Dane1955TSK Triglav Kranj1:19:36A5/5
4137Poklukar Matej1983ŠD Gorje1:20:22A2/11
4284Dolžan Mirko1978 1:20:41A3/9
436De Martino Fausto1961CRAL BPB1:20:44A4/8
4481Marot Rado1955Šentjjur Power1:20:47A5/6
455Blažic Matjaž1966LET-SI1:22:12A4/9
4628Peljhan Matej1967TSK Nanos1:22:19A4/10
4741Repe Jure1982 1:22:52A2/12
4886Martinc Igor1976ŠD Riba1:23:13A3/10
4913Groznik Franci1970ŠD Helios1:23:40A3/11
5046Savic Miro1960Hruška1:23:54A4/11
5176Konecnik Janez1950GD Medved Kocevje1:24:20A5/7
522Anžlovar Blaž1998SUPklub1:25:00A1/11
5383Praznik Mitja1960TSK Jub Dol1:28:41A4/12
5475Merlak Konrad1948 1:30:00A6/1
5538Prijatelj Bojan1958ŠD Brazde vzdržljivosti1:30:22A5/8
5670Kutin Edi1949AK Bovec1:38:03A6/2
5722Kodric Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivosti1:44:11A6/3
584Bezeljak Jožko1958ŠD Elektro Primorska1:46:47A5/9
5921Kenda Jernej1975ŠD Elektro Primorska1:46:48A3/12
603Bani Stefano1961 1:52:18A4/13
618Felc Dani1943ŠD Elektro Primorska1:55:51A6/4
6232Perko Janez1946ŠD Brazde vzdržljivosti2:02:15A6/5
6355Isakovic Saša1948ŠD Brazde vzdržljivostiDNFA6/6