Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 16.2.2019

SKUPNO - 400 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114516472Grahovac GregorMASS200048.800,170
2179494Pernek Acker ReneASB200049.460,214
3654193Šket LukaKAŠ200050.380,172
475935Zupančič RokAKR200050.410,168
51495137Ranković Jenko JanMASS200150.930,170
67317497Guček Matic IanKLC200351.430,154
72326077Kramarič RokVRH200051.680,204
89217217Žorž ŽanKP200151.980,169
91161825Arnuš MatjažKRO200252.230,164
1023517520Skvarča RokVRH200252.430,159
111772259Jakofčič Smrekar SimonNAV200253.550,177
12961645Erpič MaticKRKA200253.720,150
132146278Mandič SamoTRK200053.810,234
1418616315Cvijanović AlenPSČ200153.990,157
15120113Hace JakaKRO200354.030,157
1614116522Bergant SamoMASS200354.520,131
17518380Žežlin MatejGO200255.150,212
186917391Berčon JanKLC200255.500,191
192255527Dobrila TimotejVEL200357.540,246
645035Petek ŽigaKAŠ2001DQ0,-28
351453Povše NejcDOM2001DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11772259Jakofčič Smrekar SimonNAV200253.550,177
22255527Dobrila TimotejVEL200357.540,246

po skupinah (2. skupina) - 400 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11161825Arnuš MatjažKRO200252.230,164
223517520Skvarča RokVRH200252.430,159
3518380Žežlin MatejGO200255.150,212

po skupinah (3. skupina) - 400 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11495137Ranković Jenko JanMASS200150.930,170
27317497Guček Matic IanKLC200351.430,154
3120113Hace JakaKRO200354.030,157
46917391Berčon JanKLC200255.500,191

po skupinah (4. skupina) - 400 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12326077Kramarič RokVRH200051.680,204
29217217Žorž ŽanKP200151.980,169
318616315Cvijanović AlenPSČ200153.990,157
645035Petek ŽigaKAŠ2001DQ0,-28

po skupinah (5. skupina) - 400 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1654193Šket LukaKAŠ200050.380,172
275935Zupančič RokAKR200050.410,168
314116522Bergant SamoMASS200354.520,131
351453Povše NejcDOM2001DNS

po skupinah (6. skupina) - 400 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114516472Grahovac GregorMASS200048.800,170
2179494Pernek Acker ReneASB200049.460,214
3961645Erpič MaticKRKA200253.720,150
42146278Mandič SamoTRK200053.810,234