Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 16.2.2019

FINALE SKUPNO - 60 m , starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113615065Obal IzaKRO20007.670,150
215817120Hriberšek LeaMASS20017.800,160
313316525Keber TaraKRO20017.830,146
41016233Krnc LaraAKR20007.840,146
52363069Božič EvaVRH20027.900,150
621917178Dolenc NežaTRK20037.960,191
7615410Topler DenisaKAK20038.020,168
88217570Jakopič TinkaraKLC20018.030,157

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113615065Obal IzaKRO20007.720,160
215817120Hriberšek LeaMASS20017.810,147
313316525Keber TaraKRO20017.890,165
41016233Krnc LaraAKR20007.900,143
52363069Božič EvaVRH20027.920,150
68217570Jakopič TinkaraKLC20017.940,142
721917178Dolenc NežaTRK20037.970,211
8615410Topler DenisaKAK20038.010,161
91491Artič NivesAKŠ20008.030,156
98116529Heric VeronikaKLC20008.030,159
1111116098Grubič SaraKRKA20018.070,173
112064216Vovk VitaSLG20028.070,203
132014647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.120,163
141316840Vereš NikaAKR20018.130,167
1519602Črček MonikaASB20018.160,127
162246776Rus AnaTRK20038.160,203
171355683Logar ŠpelaKRO20038.190,141
1885254Breznik NinaAKR20038.210,135
19566636Vrabec NikaGO20018.270,183
2025686Maradin TjašaAKK20038.300,166
21417410Gorše TjašaDTO20028.320,191
222224711Likar AjdaTRK20038.350,198
232017279Dvoršak MašaASB20018.360,176
242031244Pisnik VeronikaSLG20008.370,247
252116423Ferlež AnjaASB20008.410,149
26624866Ahlin NikaKAM20028.470,187
271083081Gimpelj AnaKRKA20028.510,161
2822916654Hrovat LauraVEL20028.620,171
291323186Frančeškin KlaraKRO20018.670,161
30555761Štravs SaraGO20018.680,231
31116883Peric KristinaADP20008.690,165
321121641Korasa NikaKRKA20038.710,261
33162566Kolar EvaAKŠ20038.790,241
341915722Cafuta MelaniPT20028.940,175
2022346Jelen Križovnik NežaSLG2002DNS
1064068Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113316525Keber TaraKRO20017.890,165
22064216Vovk VitaSLG20028.070,203
32246776Rus AnaTRK20038.160,203
485254Breznik NinaAKR20038.210,135
52116423Ferlež AnjaASB20008.410,149
6624866Ahlin NikaKAM20028.470,187
71083081Gimpelj AnaKRKA20028.510,161

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113615065Obal IzaKRO20007.720,160
28116529Heric VeronikaKLC20008.030,159
32014647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.120,163
41316840Vereš NikaAKR20018.130,167
5566636Vrabec NikaGO20018.270,183
61121641Korasa NikaKRKA20038.710,261
7162566Kolar EvaAKŠ20038.790,241

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11016233Krnc LaraAKR20007.900,143
2615410Topler DenisaKAK20038.010,161
311116098Grubič SaraKRKA20018.070,173
425686Maradin TjašaAKK20038.300,166
52017279Dvoršak MašaASB20018.360,176
61323186Frančeškin KlaraKRO20018.670,161
2022346Jelen Križovnik NežaSLG2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12363069Božič EvaVRH20027.920,150
28217570Jakopič TinkaraKLC20017.940,142
31491Artič NivesAKŠ20008.030,156
42224711Likar AjdaTRK20038.350,198
52031244Pisnik VeronikaSLG20008.370,247
6116883Peric KristinaADP20008.690,165
71915722Cafuta MelaniPT20028.940,175
1064068Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
115817120Hriberšek LeaMASS20017.810,147
221917178Dolenc NežaTRK20037.970,211
319602Črček MonikaASB20018.160,127
41355683Logar ŠpelaKRO20038.190,141
5417410Gorše TjašaDTO20028.320,191
622916654Hrovat LauraVEL20028.620,171
7555761Štravs SaraGO20018.680,231