Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke

Novo mesto, 16.2.2019

FINALE SKUPNO - 60 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
120016573Kordež MitjaSLG20016.920,141
21855347Šterman JurePOM20016.930,125
31044957Šuštaršič MatevžKRKA20017.000,126
41232275Tinta TadejKRO20017.100,153
51467066Gumilar JernejMASS20037.120,187
6188694Skočir AndrejPSČ20037.150,168
71897910Čurin Prapotnik AnejPT20037.250,194
821617275Skalar JanTRK20007.360,162

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1440*Kočevar NickGER20006.960,159
220016573Kordež MitjaSLG20017.020,172
31044957Šuštaršič MatevžKRKA20017.060,132
41855347Šterman JurePOM20017.060,141
51467066Gumilar JernejMASS20037.100,166
61232275Tinta TadejKRO20017.140,149
7188694Skočir AndrejPSČ20037.230,157
821617275Skalar JanTRK20007.310,169
91897910Čurin Prapotnik AnejPT20037.340,232
102344028Poličnik NikVRH20007.340,162
1115115905Šarman Mark AleksanderMASS20037.400,148
122104026Ules VidŠTA20017.410,138
131904410Smiljan AlenPT20027.410,165
14465530Kobal LenartGO20017.430,140
15316607Dowhyj ValentinAKR20017.430,169
162386770Janežič Ivan JanezKLC20037.430,187
16772629Plevčak GašperKLC20017.430,156
181767191Grmovšek NejcNAV20027.440,180
1922817528Turinek TomažVEL20037.460,139
2015316612Ulčar TilenMASS20027.470,164
2122717268Šalamon TimotejVEL20017.480,205
2218115888Popovič Krajnc LukaPMB20007.490,198
23961645Erpič MaticKRKA20027.540,180
241035944Slak JanKRKA20027.620,183
25457943Breščak MihaGO20037.630,212
261845335Kuzma LukaPOM20017.660,169
277816680Zdovc RokKLC20017.660,169
281834692Horvat PatrikPOM20037.680,177
292265723Lah LukaVEL20017.710,169
30934668Avdibašić DinoKRKA20027.740,178
31508381Vendramin BoštjanGO20007.770,179
321746843Maver MatijaNAK20038.170,175
33976646Kunstek ErikKRKA20018.260,178
34917480*Golovaciuc DaniilKP20018.670,171
518380Žežlin MatejGO2002DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
120016573Kordež MitjaSLG20017.020,172
221617275Skalar JanTRK20007.310,169
31904410Smiljan AlenPT20027.410,165
4465530Kobal LenartGO20017.430,140
5961645Erpič MaticKRKA20027.540,180
62265723Lah LukaVEL20017.710,169
71746843Maver MatijaNAK20038.170,175

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11044957Šuštaršič MatevžKRKA20017.060,132
215115905Šarman Mark AleksanderMASS20037.400,148
32104026Ules VidŠTA20017.410,138
4316607Dowhyj ValentinAKR20017.430,169
518115888Popovič Krajnc LukaPMB20007.490,198
67816680Zdovc RokKLC20017.660,169
518380Žežlin MatejGO2002DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11467066Gumilar JernejMASS20037.100,166
2188694Skočir AndrejPSČ20037.230,157
32344028Poličnik NikVRH20007.340,162
42386770Janežič Ivan JanezKLC20037.430,187
522817528Turinek TomažVEL20037.460,139
61845335Kuzma LukaPOM20017.660,169
7508381Vendramin BoštjanGO20007.770,179

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1440*Kočevar NickGER20006.960,159
2772629Plevčak GašperKLC20017.430,156
31767191Grmovšek NejcNAV20027.440,180
415316612Ulčar TilenMASS20027.470,164
5457943Breščak MihaGO20037.630,212
61834692Horvat PatrikPOM20037.680,177
7976646Kunstek ErikKRKA20018.260,178

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11855347Šterman JurePOM20017.060,141
21232275Tinta TadejKRO20017.140,149
31897910Čurin Prapotnik AnejPT20037.340,232
422717268Šalamon TimotejVEL20017.480,205
51035944Slak JanKRKA20027.620,183
6934668Avdibašić DinoKRKA20027.740,178
7917480*Golovaciuc DaniilKP20018.670,171