Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Novo mesto, 9.2.2019

SKUPNO - 200 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1624118Grkman JureKAM199921.610,167
21074957Šuštaršič MatevžKRKA200121.940,134
37717249Orož DomenKLC200122.540,168
424817275Skalar JanTRK200022.590,178
517016334Vodeb Jakob JanezMASS199522.610,181
62255347Šterman JurePOM200122.720,140
7694174Benko ŽigaKLC199822.810,152
859494Pernek Acker ReneASB200022.840,178
91634192*Rakić LukaMASS199123.380,136
10224847Janža MajPOM200323.400,177
1126114529Enci TadejVEL199423.430,204
121231825Arnuš MatjažKRO200223.640,144
1326414518Subašič AlenVEL199923.770,131
14747478Jazbec ŽanKLC200323.820,185
151332761Primc LovrencKRO200224.020,155
1621815888Popovič Krajnc LukaPMB200024.250,173
172204869Šinkovec TajPMB199925.190,189
18934668Avdibašić DinoKRKA200225.470,152
19167358Šoba AlbertMASS195926.530,149
1065944Slak JanKRKA2002DNF
4714722Marolt LukaDOM1993DQ
1041979Rolih TadejKRKA2000DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
17717249Orož DomenKLC200122.540,168
21634192*Rakić LukaMASS199123.380,136
1041979Rolih TadejKRKA2000DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1694174Benko ŽigaKLC199822.810,152
226414518Subašič AlenVEL199923.770,131
32204869Šinkovec TajPMB199925.190,189
1065944Slak JanKRKA2002DNF

po skupinah (3. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1624118Grkman JureKAM199921.610,167
22255347Šterman JurePOM200122.720,140
3747478Jazbec ŽanKLC200323.820,185
4167358Šoba AlbertMASS195926.530,149

po skupinah (4. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124817275Skalar JanTRK200022.590,178
217016334Vodeb Jakob JanezMASS199522.610,181
31231825Arnuš MatjažKRO200223.640,144
4934668Avdibašić DinoKRKA200225.470,152

po skupinah (5. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11074957Šuštaršič MatevžKRKA200121.940,134
259494Pernek Acker ReneASB200022.840,178
31332761Primc LovrencKRO200224.020,155
421815888Popovič Krajnc LukaPMB200024.250,173

po skupinah (6. skupina) - 200 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1224847Janža MajPOM200323.400,177
226114529Enci TadejVEL199423.430,204
4714722Marolt LukaDOM1993DQ