Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Novo mesto, 9.2.2019

FINALE SKUPNO - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110116065Ovniček TilenKRKA19986.900,132
25116613Leban EnejGO19966.980,143
323516573Kordež MitjaSLG20017.010,175
41074957Šuštaršič MatevžKRKA20017.010,145
5953275Brulc BlažKRKA19927.020,146
6694174Benko ŽigaKLC19987.020,145
72255347Šterman JurePOM20017.030,143
81634192*Rakić LukaMASS19917.110,131

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110116065Ovniček TilenKRKA19986.910,130
2130*Huseinbašić SaitBIH19916.970,135
31074957Šuštaršič MatevžKRKA20017.020,130
42255347Šterman JurePOM20017.030,139
423516573Kordež MitjaSLG20017.030,156
6953275Brulc BlažKRKA19927.030,130
75116613Leban EnejGO19967.040,168
8694174Benko ŽigaKLC19987.050,152
91634192*Rakić LukaMASS19917.070,137
104714722Marolt LukaDOM19937.080,133
111254632Jamnik MaksKRO19977.080,123
12330*Siljan DavidCRO19947.150,178
1317016334Vodeb Jakob JanezMASS19957.170,197
1416644Skok AljošaMASS20007.180,152
14360*Vrhovec StašaCRO19947.180,124
16350*Šakota LukaCRO19947.190,185
179916873Murn BlažKRKA19967.200,146
182173605Omulec MaticPMB19937.250,147
1924817275Skalar JanTRK20007.280,157
2025111722Zupanc JakobTRK19957.290,148
211005441Novak TilenKRKA20027.320,145
227717249Orož DomenKLC20017.340,206
2321815888Popovič Krajnc LukaPMB20007.580,189
24961645Erpič MaticKRKA20027.580,199
251065944Slak JanKRKA20027.650,164
262204869Šinkovec TajPMB19997.710,178
27934668Avdibašić DinoKRKA20027.750,150
28825355Zatler BlažKLC20017.850,249
782629Plevčak GašperKLC2001DQ
1041979Rolih TadejKRKA2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
123516573Kordež MitjaSLG20017.030,156
2694174Benko ŽigaKLC19987.050,152
31634192*Rakić LukaMASS19917.070,137
41254632Jamnik MaksKRO19977.080,123
524817275Skalar JanTRK20007.280,157
61065944Slak JanKRKA20027.650,164
7934668Avdibašić DinoKRKA20027.750,150

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12255347Šterman JurePOM20017.030,139
25116613Leban EnejGO19967.040,168
3350*Šakota LukaCRO19947.190,185
49916873Murn BlažKRKA19967.200,146
525111722Zupanc JakobTRK19957.290,148
61005441Novak TilenKRKA20027.320,145
721815888Popovič Krajnc LukaPMB20007.580,189
8825355Zatler BlažKLC20017.850,249

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110116065Ovniček TilenKRKA19986.910,130
2953275Brulc BlažKRKA19927.030,130
3330*Siljan DavidCRO19947.150,178
416644Skok AljošaMASS20007.180,152
52173605Omulec MaticPMB19937.250,147
67717249Orož DomenKLC20017.340,206
1041979Rolih TadejKRKA2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1130*Huseinbašić SaitBIH19916.970,135
21074957Šuštaršič MatevžKRKA20017.020,130
34714722Marolt LukaDOM19937.080,133
417016334Vodeb Jakob JanezMASS19957.170,197
5360*Vrhovec StašaCRO19947.180,124
6961645Erpič MaticKRKA20027.580,199
72204869Šinkovec TajPMB19997.710,178
782629Plevčak GašperKLC2001DQ