Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Novo mesto, 2.2.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
10646Sitar AljaMASS19927.72
2012899Rutar VikaMASS19977.75
3016098Grubič SaraKRKA20017.87
403803Debevec KajaMASS19967.91
5012719Trajkovič GalaASB19987.96
6016263Zalokar TinkaraKRKA19988.06
70602Črček MonikaASB20018.08
02115Mihalinec MajaMASS1989DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1091Artič NivesAKŠ20008.09
204085Česen KristinaMASS20018.11
3017279Dvoršak MašaASB20018.24
40532Perpar MajaOL20058.40
5016423Ferlež AnjaASB20008.41
6017048Janželj BrinaOL20058.54
703081Gimpelj AnaKRKA20028.68
804920Vučko TajaOL20059.29

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102115Mihalinec MajaMASS19897.35
20646Sitar AljaMASS19927.78
3012899Rutar VikaMASS19977.85
4012719Trajkovič GalaASB19987.92
5016098Grubič SaraKRKA20017.93
603803Debevec KajaMASS19967.97
70602Črček MonikaASB20018.01
8016263Zalokar TinkaraKRKA19988.05
904085Česen KristinaMASS20018.10
10091Artič NivesAKŠ20008.13
11017279Dvoršak MašaASB20018.29
12016423Ferlež AnjaASB20008.39
130532Perpar MajaOL20058.42
14017048Janželj BrinaOL20058.58
1503081Gimpelj AnaKRKA20028.76
1604920Vučko TajaOL20059.15
017260Kopun SabinaPOM1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
10646Sitar AljaMASS19927.78
2012719Trajkovič GalaASB19987.92
303803Debevec KajaMASS19967.97
40602Črček MonikaASB20018.01
5017048Janželj BrinaOL20058.58
017260Kopun SabinaPOM1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1012899Rutar VikaMASS19977.85
204085Česen KristinaMASS20018.10
3017279Dvoršak MašaASB20018.29
4016423Ferlež AnjaASB20008.39
504920Vučko TajaOL20059.15

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102115Mihalinec MajaMASS19897.35
2016098Grubič SaraKRKA20017.93
3016263Zalokar TinkaraKRKA19988.05
4091Artič NivesAKŠ20008.13
50532Perpar MajaOL20058.42
603081Gimpelj AnaKRKA20028.76