Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 2.2.2019

SKUPNO - 400 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1946494Bezgovšek LaraKLC200358.190,216
210016011Meh NeaKLC200258.230,127
3202511Šimenc KimMASS200259.110,198
4706261Komel NatalijaGO200359.760,160
51865928Eržen IzabelaMASS20031:00.060,200
645686Maradin TjašaAKK20031:00.380,171
71954082Miklavčič TajdaMASS20021:00.720,263
81941722Mele KajaMASS20031:01.100,148
99817225Kenda AnaKLC20021:01.160,281
1028117162Marš MajaTRK20021:01.210,174
111915424Keder LinaMASS20051:01.820,189
121564212Cerlini BrinaKRO20041:01.980,204
13972870Jost HanaKLC20041:02.030,235
1421416485Pirnat Kopač MiaOL20031:02.680,250
15552229Levičnik NikaDOM20021:03.240,195
1629516735Miklavžin TinkaraVEL20041:03.810,148
171354776Grobler TinkaraKRKA20051:04.390,176
182617826Šinkec NikaŠEN20051:04.920,150
191165490Šlibar LunaKP20021:05.910,171
202053047Toplak TiaMASS20031:06.230,188
2128917206Domonkoš NušaVEL20021:07.610,252
2295254Breznik NinaAKR20031:07.910,164
231836828Belič Sara MiaMASS20041:08.520,170
241175892Žajdela EneaKP20021:09.890,253
252616047Melihen BarbiBOV20021:10.230,173
2415173Stanovnik Gaja ElenaPT2002DQ0,210
3064456Štorman TejaŽALEC2003DQ0,153
202008Majcen AnaAKŠ2002DNS
1144874Marčetič LizaKP2002DNS
165480Svetina NinaKRO2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1946494Bezgovšek LaraKLC200358.190,216
295254Breznik NinaAKR20031:07.910,164
31836828Belič Sara MiaMASS20041:08.520,170
1144874Marčetič LizaKP2002DNS

po skupinah (2. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
145686Maradin TjašaAKK20031:00.380,171
21915424Keder LinaMASS20051:01.820,189
31564212Cerlini BrinaKRO20041:01.980,204
421416485Pirnat Kopač MiaOL20031:02.680,250

po skupinah (3. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1706261Komel NatalijaGO200359.760,160
21941722Mele KajaMASS20031:01.100,148
39817225Kenda AnaKLC20021:01.160,281
165480Svetina NinaKRO2005DNS

po skupinah (4. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11865928Eržen IzabelaMASS20031:00.060,200
228917206Domonkoš NušaVEL20021:07.610,252
32616047Melihen BarbiBOV20021:10.230,173

po skupinah (5. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1202511Šimenc KimMASS200259.110,198
2552229Levičnik NikaDOM20021:03.240,195
31354776Grobler TinkaraKRKA20051:04.390,176
2415173Stanovnik Gaja ElenaPT2002DQ0,210

po skupinah (6. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110016011Meh NeaKLC200258.230,127
21165490Šlibar LunaKP20021:05.910,171
32053047Toplak TiaMASS20031:06.230,188

po skupinah (7. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11954082Miklavčič TajdaMASS20021:00.720,263
2972870Jost HanaKLC20041:02.030,235
3064456Štorman TejaŽALEC2003DQ0,153
202008Majcen AnaAKŠ2002DNS

po skupinah (8. skupina) - 400 m , mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
128117162Marš MajaTRK20021:01.210,174
229516735Miklavžin TinkaraVEL20041:03.810,148
32617826Šinkec NikaŠEN20051:04.920,150
41175892Žajdela EneaKP20021:09.890,253