Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 2.2.2019

SKUPNO - 400 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1222847Janža MajPOM200351.180,166
28817497Guček Matic IanKLC200351.450,173
329917520Skvarča RokVRH200252.260,223
4226939Lorenci LeonASB200252.630,185
528817528Turinek TomažVEL200352.840,157
61554669Vujić StefanKRO200353.040,176
71191645Erpič MaticKRKA200253.290,160
818015817Sekač PinoMASS200253.580,187
917016522Bergant SamoMASS200353.870,160
101532761Primc LovrencKRO200254.240,154
111783888Potočki JakobMASS200457.760,205
12658380Žežlin MatejGO200257.910,222
13475125Dacar LukaDOM200358.040,191
142133818Vuga DavidOL200258.130,157
151258219Mlakar MaksKRKA200458.320,170
16517389Vuk Oskar DamijanDOM200358.330,256
171475764Fele MihaKRO20031:01.400,182
18296749Kodrič GalBRE20051:01.540,185
191094467Glavina TimotejKP20031:03.960,220
1431825Arnuš MatjažKRO2002DQ0,170
172572Tovornik ŽigaAKŠ2003DNS
162900Tanšek AnejAKŠ2004DNS
2854731Krejan NejcVEL2002DNS
1232659Kogovšek BenKRKA2003DNS
152010Pavlič BlažAKŠ2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
2854731Krejan NejcVEL2002DNS
172572Tovornik ŽigaAKŠ2003DNS
162900Tanšek AnejAKŠ2004DNS

po skupinah (2. skupina) - 400 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1226939Lorenci LeonASB200252.630,185
217016522Bergant SamoMASS200353.870,160
3517389Vuk Oskar DamijanDOM200358.330,256

po skupinah (3. skupina) - 400 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
18817497Guček Matic IanKLC200351.450,173
21191645Erpič MaticKRKA200253.290,160
318015817Sekač PinoMASS200253.580,187
41475764Fele MihaKRO20031:01.400,182

po skupinah (4. skupina) - 400 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
129917520Skvarča RokVRH200252.260,223
22133818Vuga DavidOL200258.130,157
31258219Mlakar MaksKRKA200458.320,170
152010Pavlič BlažAKŠ2002DNS

po skupinah (5. skupina) - 400 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1296749Kodrič GalBRE20051:01.540,185
21094467Glavina TimotejKP20031:03.960,220
1431825Arnuš MatjažKRO2002DQ0,170
1232659Kogovšek BenKRKA2003DNS

po skupinah (6. skupina) - 400 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
128817528Turinek TomažVEL200352.840,157
21532761Primc LovrencKRO200254.240,154
31783888Potočki JakobMASS200457.760,205
4658380Žežlin MatejGO200257.910,222

po skupinah (7. skupina) - 400 m , mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1222847Janža MajPOM200351.180,166
21554669Vujić StefanKRO200353.040,176
3475125Dacar LukaDOM200358.040,191