Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009

Slovenska Bistrica, 12.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirke - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1828396Zagorc KarmenMASS20098.29
21258014Čurin Praprotnik AnaPT20098.36
31787625Vučkovič EnaŽALEC20098.40
4247343Pečnik RubyASB20098.43
51767620Tomplak TjašaŽALEC20098.58

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirke - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11050Jurečko ZalaPodSB20098.59
2745970Buhovac KarolinaMASS20098.73
31140Kramar LenaPrebo20098.75
41667823Marinič InaVEL20098.88
5768397Friedl KajaMASS20098.97

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m , pionirke - 10 (2009)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11258014Čurin Praprotnik AnaPT20098.29
2828396Zagorc KarmenMASS20098.32
31787625Vučkovič EnaŽALEC20098.51
4247343Pečnik RubyASB20098.52
51767620Tomplak TjašaŽALEC20098.55
61140Kramar LenaPrebo20098.66
7745970Buhovac KarolinaMASS20098.68
81050Jurečko ZalaPodSB20098.72
91667823Marinič InaVEL20098.85
10768397Friedl KajaMASS20098.98
11117579Langič KiaraAKR20098.99
12958400Sorko LanaPMB20099.00
13778151Hamberger EmmaMASS20099.01
141278047Kekec LejaPT20099.03
15618058Saje KajaKRKA20099.04
161160Tisom SaraPrebo20099.10
17818099Repanšek JulijaMASS20099.10
18737994Barborič AjdaMASS20099.14
191060Kop MašaPodSB20099.18
201040Guntner EmaPodSB20099.41
211030Frešer EmaPodSB200910.35
1268410Horvat HanaPT2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirke - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11258014Čurin Praprotnik AnaPT20098.29
21767620Tomplak TjašaŽALEC20098.55
3818099Repanšek JulijaMASS20099.10
4737994Barborič AjdaMASS20099.14
51060Kop MašaPodSB20099.18

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirke - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11787625Vučkovič EnaŽALEC20098.51
21140Kramar LenaPrebo20098.66
3745970Buhovac KarolinaMASS20098.68
4618058Saje KajaKRKA20099.04
51030Frešer EmaPodSB200910.35

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m , pionirke - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1828396Zagorc KarmenMASS20098.32
2117579Langič KiaraAKR20098.99
3958400Sorko LanaPMB20099.00
41040Guntner EmaPodSB20099.41
1268410Horvat HanaPT2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m , pionirke - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11050Jurečko ZalaPodSB20098.72
21667823Marinič InaVEL20098.85
3778151Hamberger EmmaMASS20099.01
41160Tisom SaraPrebo20099.10

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 50 m , pionirke - 10 (2009)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1247343Pečnik RubyASB20098.52
2768397Friedl KajaMASS20098.98
31278047Kekec LejaPT20099.03