Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009

Slovenska Bistrica, 12.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirke - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11657308Kimperk NejaVEL20087.70
2315460Jurman MiaBRE20088.09
31756186Arčan Magajne PinaŽALEC20088.10
4836961Zulić LinaMASS20088.19
5178241Mastnak EmaAKŠ20088.20

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirke - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1107281Jarkovič LinaAKR20088.20
21730Žvikart AnaVuzen20088.21
3326042Špolar NajaBRE20088.29
41776762Urbančič MašaŽALEC20088.46
5857284Beganovič AsjaMED20088.47

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m , pionirke - 11 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11657308Kimperk NejaVEL20087.73
21756186Arčan Magajne PinaŽALEC20088.05
3315460Jurman MiaBRE20088.10
4836961Zulić LinaMASS20088.12
5178241Mastnak EmaAKŠ20088.21
6107281Jarkovič LinaAKR20088.27
7326042Špolar NajaBRE20088.30
71776762Urbančič MašaŽALEC20088.30
91730Žvikart AnaVuzen20088.33
10857284Beganovič AsjaMED20088.34
11758073Dirnbek LucijaMASS20088.47
121567171Eržen LaraTRK20088.52
131130Herodež EmaPrebo20088.58
14787671Kavčič Roškar LinaMASS20088.72
15558159Brodar IzaKRKA20088.72
16627936Šutar LanaKRKA20088.75
17156538Zajc KatjaAKR20088.75
18420Terglav NajaFRSMb20088.85
19947351Pipan ZaraPMB20088.89
20796986Kitanović DunjaMASS20089.04
21268402Rabič PiaASB20089.39

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirke - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11756186Arčan Magajne PinaŽALEC20088.05
2326042Špolar NajaBRE20088.30
31130Herodež EmaPrebo20088.58
4156538Zajc KatjaAKR20088.75
5796986Kitanović DunjaMASS20089.04

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirke - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1107281Jarkovič LinaAKR20088.27
21776762Urbančič MašaŽALEC20088.30
3857284Beganovič AsjaMED20088.34
4758073Dirnbek LucijaMASS20088.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m , pionirke - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1315460Jurman MiaBRE20088.10
2836961Zulić LinaMASS20088.12
3178241Mastnak EmaAKŠ20088.21
4558159Brodar IzaKRKA20088.72
5420Terglav NajaFRSMb20088.85

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m , pionirke - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11730Žvikart AnaVuzen20088.33
2787671Kavčič Roškar LinaMASS20088.72
3627936Šutar LanaKRKA20088.75
4947351Pipan ZaraPMB20088.89

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 50 m , pionirke - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11657308Kimperk NejaVEL20087.73
21567171Eržen LaraTRK20088.52
3268402Rabič PiaASB20089.39