Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009

Slovenska Bistrica, 12.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1270Avšič TobijaAŠuLj20087.40
2167504Dobovišek NejAKŠ20087.55
31247357Žitnik Rogelj LanPT20087.60
4527102Lapanje LeonKRKA20087.78
51626153Skaza TristanVEL20087.91

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11617347Pibernik NaceVEL20088.03
2208415Kop JureASB20088.04
31217317Golob LovroPT20088.07
4400Založnik JašaFKrCe20088.14
51471078Girandon MatjažTRK20088.17

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m , pionirji - 11 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1270Avšič TobijaAŠuLj20087.42
2167504Dobovišek NejAKŠ20087.54
31247357Žitnik Rogelj LanPT20087.69
4527102Lapanje LeonKRKA20087.80
51626153Skaza TristanVEL20087.87
6208415Kop JureASB20088.04
71617347Pibernik NaceVEL20088.07
8400Založnik JašaFKrCe20088.08
91471078Girandon MatjažTRK20088.11
101217317Golob LovroPT20088.16
111494552Jerše TitTRK20088.25
121746188Razinger JanŽALEC20088.25
13430Peršoh MartinKKPol20088.32
141637312Šmigoc MatevžVEL20088.38
15677987Bržan NejcMASS20088.57
161416742Miličević NikoŠTA20088.59
17688318Hozjan ErikMASS20088.59
18410Majcenovič JurijFLVSl20088.91
19330Jager MaksDraml20089.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1270Avšič TobijaAŠuLj20087.42
2208415Kop JureASB20088.04
31217317Golob LovroPT20088.16
4430Peršoh MartinKKPol20088.32
51637312Šmigoc MatevžVEL20088.38

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1527102Lapanje LeonKRKA20087.80
21617347Pibernik NaceVEL20088.07
3400Založnik JašaFKrCe20088.08
41471078Girandon MatjažTRK20088.11
5688318Hozjan ErikMASS20088.59

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1167504Dobovišek NejAKŠ20087.54
21247357Žitnik Rogelj LanPT20087.69
31746188Razinger JanŽALEC20088.25
4410Majcenovič JurijFLVSl20088.91
5330Jager MaksDraml20089.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m , pionirji - 11 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11626153Skaza TristanVEL20087.87
21494552Jerše TitTRK20088.25
3677987Bržan NejcMASS20088.57
41416742Miličević NikoŠTA20088.59