Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 12.1.2019

FINALE SKUPNO - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106727Skledar GalPAKG20047.47
205042Forjan NikoPAKG20047.70
305568Bogovič IzakDOM20047.72
406812Pajek TadejPAKG20047.75
502709Breitenberger AronMASS20047.85
605618Mešič TimonPAKG20047.90

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106727Skledar GalPAKG20047.49
205042Forjan NikoPAKG20047.72
306812Pajek TadejPAKG20047.78
405568Bogovič IzakDOM20047.82
502709Breitenberger AronMASS20047.85
605618Mešič TimonPAKG20047.94
701973Kitanovski AlexKRO20048.03
803873Počič AljažPAKG20048.18
907074Kotar JureKRO20048.20
1007073Gros Antony PhilippeMASS20048.32
1107916Nagode ŽanMASS20048.35
1204746Salerno DanteKRO20058.43
1306138Jurca TimKRO20058.46
14017119Zupan MaticMASS20058.49
1505071Ogrinc ŽanPMB20068.54
1606079Vuga GregorOL20048.54
1705304Štajmec NikoPMB20068.57
1808143Rogelj TimotejMASS20058.59
1906957Zupanc AlenKRO20068.72
2003301Škrinjar AljažKRO20078.72
2107980Vodiškar ArneMASS20048.74
2208034Meglič DavidMASS20058.76
2306610Schuster DomenMASS20078.84
2402254Turk JakobMASS20068.89
2506189Gmajnar GalMASS20068.92
2606857Sušnik Fabijan GotardMASS20068.96
2707277Velepec UrbanKLC20079.10
2804774Štrancar MatejKRO20049.14
2906139Novšak JakobMASS20079.25
3008078Pen MarkKRO20059.63
3104938Prašnikar TaiDOM20079.71
3208125Bajde ArnoltMASS20069.75
3307369Mlasko JurePMB20079.77
3402194Šoba TajMASS20079.82
3506931Markovič ŽigaKRO20099.90
3608154Rotar Paušič TinKRO200510.41
3700Žižek MišelTabMb200610.63
06847Macur AleksMASS2006DNS
02228Čop Tomšič NejcMASS2004DNS
07135Bodonji NebojšaMASS2008DNS
01073Bizjak MajTRK2005DNS
03928Perko GašperTRK2003DNS
06821Koderman MajMASS2005DNS
08260Rovšnik AmadejMASS2008DNS
04236Brodnik ŽigaKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106957Zupanc AlenKRO20068.72
206857Sušnik Fabijan GotardMASS20068.96
308125Bajde ArnoltMASS20069.75
408154Rotar Paušič TinKRO200510.41
500Žižek MišelTabMb200610.63

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105568Bogovič IzakDOM20047.82
206138Jurca TimKRO20058.46
308078Pen MarkKRO20059.63
04236Brodnik ŽigaKRO2004DNS
03928Perko GašperTRK2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107916Nagode ŽanMASS20048.35
207980Vodiškar ArneMASS20048.74
304774Štrancar MatejKRO20049.14
06847Macur AleksMASS2006DNS
08260Rovšnik AmadejMASS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106189Gmajnar GalMASS20068.92
204938Prašnikar TaiDOM20079.71
307369Mlasko JurePMB20079.77
402194Šoba TajMASS20079.82
506931Markovič ŽigaKRO20099.90
07135Bodonji NebojšaMASS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104746Salerno DanteKRO20058.43
208143Rogelj TimotejMASS20058.59
308034Meglič DavidMASS20058.76
402254Turk JakobMASS20068.89
507277Velepec UrbanKLC20079.10
606139Novšak JakobMASS20079.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107073Gros Antony PhilippeMASS20048.32
2017119Zupan MaticMASS20058.49
305304Štajmec NikoPMB20068.57
403301Škrinjar AljažKRO20078.72
506610Schuster DomenMASS20078.84
02228Čop Tomšič NejcMASS2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103873Počič AljažPAKG20048.18
207074Kotar JureKRO20048.20
305071Ogrinc ŽanPMB20068.54
406079Vuga GregorOL20048.54
01073Bizjak MajTRK2005DNS
06821Koderman MajMASS2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirji

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106727Skledar GalPAKG20047.49
205042Forjan NikoPAKG20047.72
306812Pajek TadejPAKG20047.78
402709Breitenberger AronMASS20047.85
505618Mešič TimonPAKG20047.94
601973Kitanovski AlexKRO20048.03